Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyasampont ajánlotok...

Milyen kutyasampont ajánlotok máltainak?

Figyelt kérdés

Van egy máltai kutyusom akinek a szőre nagyon hamar zsírosodik és erős kutyaszaga van, elég hamar. Eddig is használtam egy csak növényi alapú kutyasampont, viszont 2-3 nap és olyan mintha nem fürdött volna.

Nem megszüntetni akarom a kutyaszagot, mert tudom, hogy normális, az érdekelne nincs-e olyan sampon ami jó is a szőrüknek, a bőrüknek és emellett csökkentené a szagot, esetleg tud-e valaki jó kutyaparfümöt is mellé, ami nem alkoholos, nem erős és nem is ártalmas nekik?

Nem merek össze-vissza vásárolgatni, nem akarok ártani neki, előre is köszönöm:)



2023. szept. 23. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A legolcsóbbat.
2023. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve legyen natúr, semmi illatanyag meg kemikália ne legyen benne
2023. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2023. szept. 23. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel eteted a kutyat?
2023. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, ajánlom a Selbruha üzletét.

[link]

2023. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sensitive tápokat és konzerveket kap, azokat amiket a doki ajánlott mert érzékeny a gyomra. Nem kap hulladék tápokat, kajákat, arra nagyon figyelek!

Nem vagyok pesti, de köszönöm:)

2023. szept. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!