Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadnátok tapasztalt...

Örökbefogadnátok tapasztalt kutyásként egy olyan kutyát, amelyik tudottan harapós?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kèrdès , hogy mit takar a tapasztalt kutyàs. Volt màr kutyàm, vagy hogy èrtek is hozzà. Nem mindegy.
2023. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Mit takar a harapós kutya? Reaktív (félelemből támad, túl hevesen reagál ingerekre), idegrendszerileg sérült, veszélyesnek nyilvánított?

Az első kezelhető, ilyen kutyám van, és rengeteget javult, első kutyám, ilyet bármikor bevállalnék, tudom, hova tudok fordulni a probléma orvoslására. A többi esetet akármennyi kutyás tapasztalattal sem vállalnám, mert olyan terveim vannak saját kutyával, amit a kutya viselkedése jelentősen akadályozna, a reaktivitás viszont nem jelent gondot.

2023. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha bevéd, de én bármit csinálhatok vele, akkor elgondolkodnék rajta, de ha engem is meg akarna harapni, akkor biztos, hogy nem.
2023. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Biztos, hogy nem. Eleve felnőtt kutyát nem vennék magamhoz. Soha. Csak 8 hetest,akit én nevelek fel. Jártam ki menhelyekre sokáig,fogadtam is örökbe. Van tapasztalat. Szóval nem.
2023. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
4, az ugye megvan, hogy 12 hetes alatt konkrétan állatkínzás a törvény szerint elvenni az anyjától?
2023. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
5 te tudod rosszul. 8 hét alatt tilos elválasztani. A 12 hét csak a legideálisabb kor lenne, de nagy kár nem lesz, ha nem eddig van
2023. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
6, és tényleg. Meaculpa.
2023. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen kutyák életük végéig menhelyen vannak, esetleg örökbefogadják őket, majd visszahozzák. Lassan és nehezen javul a viselkedésük és az sem biztos hogy egyáltalán rehabilitálhatók. Foglalják a helyet, viszik az irdatlan pénzt és energiát.


Az ilyet altatni kell, hogy többi gazdátlan, de normális kutyának több esélye és jobb körülményei lehessenek.


Szóval nem. Max úgy hogy kihoznám és egyből hívnám az állatorvost altatni. Veszélyes kutyával nem lehet mit kezdeni.

2023. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szituációban, és kit harap? Embert? Kutyát?
2023. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!