Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merre tudnám úszni vinni a...

Merre tudnám úszni vinni a kutyát Budapest belvárosából?

Figyelt kérdés

Kutya-uszoda, Duna-part, bármi jó lenne, csak annyi a kikötés, hogy lehetőleg olyan 30-45 perc tömegközeledés legyen, vagy max 20-25 perc taxival.

Ebben a melegben lehetetlen lemozgatni a kutyát, úszni viszont nagyon szeret, úgyhogy elvinném valahova. Keresgéltem a neten, de a legtöbb kocsi nélkül nagyon messze van, és hátha valakinek van valami tuti tippje. :)


Ár nem számít.



2023. júl. 16. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Hajógyári sziget északi csúcsa kedvelt kutyafürdető hely. Sekény a víz és nincs sodrás.


Egyébként ne pontozzátok le azt, aki a Duna veszélyességére figyelmeztet, mert ha rossz helyen engedi a kérdező a Dunába a kutyát, úgy elviszi a sodrás, hogy az életben többé nem látja. Az örvények szintén lehúzhatják, amik különösen a hidak közelében veszélyesek. Szóval a Margitszigeten biztos, hogy ne!!!


A Városligeti tóban én is sokszor fürdettem a kutyáimat, bár igazából nem szabad, ezért nem árt figyelni közben a közterületest, de főként azt kell megnézni, hogy elég tiszta-e a víz, mert kiütéses lehet tőle a kutya hasa. Amúgy én a vár mögött, a csónakázó tóba eresztettem be a kutyát, ott a víz tisztább volt, és az félreeső hely. Most nem tudom, milyen ott a helyzet.

2023. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Én mondjuk sosem mentem vonattal a Velencei tóra, de állítólag 20-30 perc és ott van kutyastrand. Nem mellesleg te is tudsz úszni a kutyával és nem sülsz meg a parton. :)
2023. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Jó kutyastrandot én is tudok Gyálon. Mondjuk, egy óra alatt ott is ott vagy a belvárosból.
2023. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 qkker1 ***** válasza:

"Szóval a Margitszigeten biztos, hogy ne!!!"


Nem csak a hidakból áll a Margitsziget! Évekig hordtam /nagyjából a sziget közepére/ a kutyáimat oda fürödni, semmi bajuk nem lett!

2023. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 qkker1 ***** válasza:
63%

"Városligetben nincs úszási lehetőség."


Vígan úsztak a vár mellett a tóban.

2023. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg Csepelnél a Kis-Duna elérhető távolság neked? Ott szoktak kutyát úsztatni.
2023. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is engedtem be kutyát a Dunába a Margitsziget közepe táján, iszonyú nagy a sodrása ott a folyónak, viszi a kutyát, alig tud kievickélni a partra és csak jópár méterrel odébb. Abba is hagytam ott az úsztatást.
2023. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%
A margitszigeten siman rohangaszik fol le ameredek betonon az amerikai staffordom. Nem ertem mi baja lenne a meredeksegtol a kerdezo kutyajanak.
2023. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!