Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért félti ennyire a kajáját...

Miért félti ennyire a kajáját ha soha nem vettem tőle el meg semmi?szinte habzsol ha a közelben vagyok,mással ezt nem csinálja csak velem.miért lehet?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Volt előèlete?
2023. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ez ösztön. Volt egy kutyánk, már kis gombóc korában morgott, ha piszkálták a kajáját.


A mostaninak kivehetem a szájából is. Persze ő is irigy, mert gyorsabban eszik ha piszkálod.

2023. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont azért, mert nem tanítottad meg, hogy attól, hogy ott vagy, vagy elveszed, az nem jelenti azt, hogy rosszat akarsz neki.

Igen, ösztön, de a tanítás az ilyen dolgokat bőven felül tudja írni.

2023. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

3. nem mindig. Az általam említett kutyara rá tudtam parancsolni, hogy hagyja ott a kaját, szót is fogadott, és akkor elvihettem.

De arról egész életében nem szokott le, hogyha ránéztem a kajájára evés közben akkor fölé hasalt, és morgott.

-"Idejössz!!!"

Erre odajött, meg kellett fogni a nyakörvét, hogy ne tudjon megint föléhasalni, és úgy el lehetett venni.

2023. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, ez megint az a verzió, hogy elképzelhető, hogy ha jobb módszerekkel dolgozol vagy eleve jobb a kapcsolatotok, elmúlt volna ez a gond. De gondolom te nem akartad ezt megoldani, jó volt neked így is ez a helyzet.
2023. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5 hány problémás kutyának oldottál meg hasonló dolgokat?
2023. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ezt leszámítva, szerintem jobb volt a kapcsolatom a kutyával, mint neked a szüleiddel, annak ellenére, hogy középiskolás koromban a család kutyája volt, nem sajátom. Csak hát én foglalkoztam vele a legtöbbet. Ezen kívül mintakutya volt.
2023. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!