Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi arról az emberről a vélemén...

Mi arról az emberről a véleményetek aki ha elindul a kutya akkor ráordít, hogy hová, miközben a kutyának esélye sincs ezt elmagyarázni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy ezt a jelenetet valami Börleszkben tudnám leginkább elképzelni. 😃😄
2023. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én utcán láttam. Tényleg ráordított, hogy hová?
2023. máj. 23. 07:06
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet előtte elmgyarázták egymásnak 🤓🤣🤓
2023. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Simán lehet ez egy tiltószó a kutyának, nyilván nem választ várnak tőle...
2023. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

A feküdj, ül, stb parancsokat se érti. Nem érti meg mondatba foglalva, nem ismeri az emberi jelentését.

Memorizál egy hangsort, tökmindegy, milyen nyelven, és azt a hangsort összeköti egy elvárt cselekvéssel, pl. leül.


Most az, hogy egy ilyen vezényszó kérdésként hangzik el, irreleváns, a kutya fejében a "hová" ugyanaz, mint ha "vissza" lenne, de tökmindegy, lehetne krumpli is.

Maximum szokatlan.

Gyerekkoromban volt egy Pörkölt nevű pulink, meg egy Pacal nevű komondorunk.

Szerinted milyen volt, mikor hívtuk őket, hogy pacal, pörkölt! :)

2023. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Jajjj nyilván nem választ várt tőle. De tudja a kutya, hogy, ez a szó, ezzel a hangsúllyal tiltószó és megáll. Ennyi.
2023. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En is megkerdezem tole hogy "mit csinaalsz?" Kicsit lebszo stilusban, es akkor abba hagyja amit csinal. Biztos van meg mas is,de most ez a pelda jutott eszembe.
2023. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. úgy mint a 7-es. A kutyám elég jólnevelt és _általában_ figyel rám, hallgat a parancsra, de azért van, hogy megérez valami extra izgalmas szagot és megindul, ilyenkor néha én is szoktam kérdezni tőle, hogy "hova ilyen hevesen?" vagy hogy "halló, én is itt vagyok a póráz másik végén", vagy ha szabadon van és túl hevesen nekiiramodik, akkor szoktam utánarikkantani, hogy "helló, kisasszony, hova rohan?" stb. - nyilván nem érti, de sokszor elég a hangszín/hang, hogy megálljon, reagáljon rá (pl. megtanulta, hogy ha pórázon van ne húzzon, hanem üljön le irányba fordulva, hogy merre szeretne menni, és akkor szépen LASSAN elindulhatunk megnézni, mi az a rendkívül érdekes dolog, amit meg akar vizsgálni). Vagy ha nagyon hosszasan szaglászik egy pontot, és nem látom mi van ott, akkor szoktam ilyen figyelmeztető hangszínen rászólni, hogy "ugye nem eszel fel semmit?". Ha nem reagál, akkor mondom a parancsot. Mondjuk nem ordítok vele. :)
2023. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!