Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok sok prémiumtápot?...

Mondanátok sok prémiumtápot? Amitől egészséges lesz a mentett kutyus.

Figyelt kérdés
Ennyit tudok eddig: Brit Premium, Happy Dog, Premiere, Josera, Eukanuba.
2023. ápr. 16. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Purizon, Carnilove, Brit Care, Wolf of Wilderness, N&D, Platinum, Real Nature Wilderness, Taste of the Wild, Orijen, Acana..
2023. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ne csak tápot adj neki , házikosztot is,maradékot stb,gyorsabban hízik majd tőle meg jobban is lakik vele mint a száraztáppal :)
2023. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Prémium nem feltétlen szükséges.


Célszerűbb lenne bemenni egy üzletbe ahol lehet kimérve is venni és ott mindenféléből vegyél egy pár napra valót és próbálgasd ki melyik ízlik neki, melyik nem. Ha olyat veszel amit nem hajlandó megenni akkor felesleges pénzkidobás az egész. Én 2 hetente mentem bevásárolni mindenféléből vettem kevset és írtam papírra hogy melyiket eszi meg jobban, melyiket kevésbé, és melyik az ami tényleg felejtős. Ez alapján már megvolt a listám melyik a jó és melyik nem, illetve és házi kosztot is adtam neki maradékokat főleg hús maradékot, kevés csontot stb...

2023. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húslevest is főztem neki, jó sűrűre. Tojást, halat is adok.

De kell neki táp is.

Amiket első írt tök jó, de kérhetnék egyel lejjebbi kategóriából?

2023. ápr. 16. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csináltam, mint ahogy előttem is írták. Állateledel boltban vettem kimérve többféléből. Nálam is a helyreállítás volt a cél, mert nagyon sovány volt. Vettem neki multivitamint + lazacolajat. A Brit táp vált be, azt pillanatok alatt eltünteti, így már mernék belőle rendelni nagyobb kiszerelést. Ha van a közelben ilyen bolt, ott tudnak ajánlani többfélét, ami a kutyának is ízlik és a pénztárcádnak is megfelelő.
2023. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, én is kimérve vettem abból, amiket írtam, 1 kilót mindegyikből.

De szeretnék majd még másikakat is.

Vitamint is vettem: 8in1 vitality multivitamin felnőtt kutyáknak

És lenmagolajat.

Főztem csirkenyakat, májat, szívet, répát, brokkolit, rizst. Ezt nagyon szerette.

2023. ápr. 16. 20:14
 7/7 anonim válasza:
62%
Én N&D sütőtök bárányos tápot adok a kiskutyámnak, nagyon szereti. ezen kívül kap lazacolajat és zöldkagylóport is :)
2023. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!