Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor mossátok a kutyátok...

Hányszor mossátok a kutyátok fogát?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy napi 2x ideális.
2023. jan. 13. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

0 alkalommal mostam 16 év alatt.

Minő meglepi egy darab rossz foga sincs. Hoppá retikül!

2023. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nem mosom. Próbáltam,de képtelenség alaposan megmosni.


Kapnak ragcsalni valot.


churpi,marhaborda,szárított marha pata,agancs. Mindig mást adok

Így nem unják meg.


Heti 2-3 alkalommal ragnak 1,5 órát. Tökéletesen működik :)

2023. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Napi kétszer? Inkább a saját fogaidat mosd rendesen
2023. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus, hol olvastál ilyen hülyeséget... Én nem mosom egyáltalán. A doki azt mondta hogy ha gondolom, akkor 1-2 hetente lehet, így kicsit lassabban alakul ki fogkő. Adj neki csontot rágni.
2023. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Állatorvosok, kutyafogorvosok állítják, nem én. Viszont elég logikus is, néhány kutyának rettenetes büdös a szája:


"Like us, it is ideal to brush your dog's teeth at least twice daily. For many dogs, once brushing becomes a part of their daily routine they will begin to expect and enjoy it. Brushing three times a week is the minimum recommendation to help remove plaque and prevent tartar accumulation."


[link]


"Dogs require regular dental care, just like we do. One of the biggest issues with dogs is the development of the periodontal disease, which is caused by plaque."


"Without this yearly cleaning, plaque develops on the teeth. This can lead to bad breath, gingivitis, periodontal disease and - in severe forms - tooth loss."

2023. jan. 13. 20:14
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

En se mosom es nem budos a szaja. Marmint inkabb ugy mondom, hogy nagyon minimalisan, pedig eleg budos tapot eszik.

De tok egyszeru a titok: nincs fogkove, mert eleget rag, illetve emesztesi gondja sincs.

Mert altalaban emiatt a 2 dolog miatt elviselhetetlenul budos a szajuk, csak sokan nem tudjak vagy nem erdekli oket.

2023. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem mosom a fogát, mégsincs semmi szájszaga. Évente elviszem fogkőleszedésre, mert fajtájából eredően hajlamos a fogkövesedésre, de így semmi baja.
2023. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat!
2023. jan. 13. 20:25
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Heti 1x
2023. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

50cm-es szaritott marha labszarcsont.

Havi 2x kap egyet.

Gyonyoru feher eles fogai vannak es szeles mosolya.

Roti lany.

2023. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!