Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka roti is elég ijesztő és...

Szuka roti is elég ijesztő és tiszteletet parancsoló megjelenésű, vagy inkább a kan jobban megvéd?

Figyelt kérdés
Ha az számít, 21 éves nő vagyok, 163cm magas és 52 kg.
2022. dec. 30. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj csak, ha ennyire nem értesz az öv-hez, ne tarts őv fajtát! Karmozdulatra támadás? Hol élsz te? Pincsit javasolnék, ennyi háttértudással és ésszel az legalább nem fog embert ölni!
2022. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Te meg ha ne értesz egyáltalán a kutyákhoz, akkor semmi helyed a kutyás kategóriában!

Plüss kutyát javaslok ennyi ésszel, azt nem tudod megölni!!

2022. dec. 30. 17:38
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Szép vissza szólás, kár, hogy nem ért célba. 3 IGP-s sportkutyám van. A csapatunkban volt IGP-s roti, akinek a képzésében erősen részt vettem. Értem, hogy a nem létező farkad mutogatására kell a kutya, gondolom ilyesmi körökben mozogsz és ilyesmi családból származol és ezzel vágsz fel. Csak kár, mert rossz hírét kelted a fajtának is, plusz közveszélyes ez a hozzáállás. De gondolom amúgy sem rotit akarsz te, csak valam i rotinak eladott keverék szaporítmányt. Kétlem, hogy egy magad fajta picsogó kis pics kiadna 400.000-600.000 ft-ot egy kölyökért.
2022. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hát ez sem ért célt, mivel semmilyen baráti köröm nincs.

Volt egy menhelyes keverék kutyám, voltunk kutyasuliban, láttam kutyás bemutatót, nagyon elcseszett ez az "őrző védő", teljesen félreneveli az alapból jó ösztönű kutyákat.

#7-esnek van igaza még mindig, régen nem volt kutyasuli, mégis tudta minden őrző védőre született fajta a dolgát, ösztönből.

Én jobban bízok a kutyám ösztönében, neki nagyobb a veszélyérzete, nem kell neki betanítani, hogy milyen mozdulatra ugorjon, mert azt teljesen félre fogja értelmezni

Ponthogy az őrző védő képzés teszi közveszélyessé a kutyákat.

2022. dec. 30. 19:27
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Van egy olyan érzésem, hogy a 7-es a kérdező.
2022. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
15-ös, ez bizony nincs kizárva!
2022. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez a karlengetéses megvédős emberölős hülyeség nagyon egyforma náluk, ennyire specifikus baromságot, amire mindkettő agya be van állva... Nem hiszem, hogy két ennyire egyformán WTF embert csak úgy összefújt itt a szél, mikor mindenki más csak néz.
2022. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy ennyi állítólagos "kutyaszakértő" nem veszi észre, hogy mennyire elrontják a kutyák ösztöneit.
2022. dec. 31. 08:47
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Tehát be akarsz fogadni egy kutyát, mi könnyen vállhat közveszélyessé a fizikuma miatt (nem egy csivava ami ha rád támad max odébb rúgod), de nem vagy hajlandó szakértők segítségével tanítani, merthogy az f*szság? Nagyon remélem, hogy ezt előadod majd annak is, akitől kutyát akarsz, és elhajt a búsba...
2022. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Te beszélsz az ösztönökről, amikor csak "láttál" egyszer egy valamilyen bemutatót és volt egyszer egy valamilyen keveréked? Mit tudsz te az ösztönökről mégis? Mesélj, te nagy szaki! Hogy kell nem elrontani?
2022. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!