Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel jobb a második...

Mennyivel jobb a második konzerv összetétele?

Figyelt kérdés

1. Konzerv:

Marha & bárány

50% a következőkből: marhaszív, marhamáj, marhahús, marhatüdő, marhapacal, 28% húslé, 20% bárány, 1% ásványi anyagok, 0,2% lenolaj


2. Konzerv:

Bárány & rizs

65% a következőkből: bárányszív, bárányhús, báránymáj, báránytüdő, báránypacal, 30% húsleveslé, 4% teljes kiőrlésű rizs, 1% ásványi anyagok



Az íz igazából mindegy, mert nem gond a marha/vad/pulyka/csirke sem nekik, nem allergiásak, csak a százalékos összetétel lenne a lényeg, hogy jobb-e szerintetek a második típus. 300 forinttal drágább 6 db-os kiszerelés esetén, érdemes azt venni?



2022. nov. 2. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, látom hogy egyikben 70% másikban 65% hús van, de hogy az jobb-e, ha van benne rizs/répa/burgonya és egyféle hús, vagy jobb, ha 2 féle hús van benne keverve?
2022. nov. 2. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Mindketto eleg jo szerintem, persze a masodik egy piciket jobb, de azert nem annyira szamottevoen sztm, es ha nem csak es kizarolag ezt eszi, akkor mindegy, hogy van-e benne rizs pl.

Most a legujabb allaspont az, hogy nem szabad teljesen gabonamentes dietan tartani a kutyat, ha amugy nincs vele baja, valamennyi kell neki.

2022. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Igen, mert a kutyanak legelnie is kell, gratulalok #2, jar neked a keksz. Egy lepesre vagy attol a notol, aki videoban egette le magat a vegetarianusnak hitt nem-vegetarianus kutyajaval.
2022. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
3-as, mi van? Te mirol beszelsz?
2022. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagyon jó, engem nem vet fel a pénz, szóval az olcsóbbat venném.
2022. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!