Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ugat a kutyám akkor...

Miért nem ugat a kutyám akkor SEM, ha csengetnek vagy kopognak a bejárati ajtón?

Figyelt kérdés

Két hónapja van nálunk, örökbe lett fogadva. Ha fajta szerint megmondható, ő kan tacskó és pincsi keverék.

Egyszer ugatott két vakkantásnyit, de az is éjjel volt csak úgy, semmi külső ingerre.


2022. szept. 22. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
De gondolom nem süket.
2022. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még teljesen nem illeszkedett be a családba. (Egyébként mindkét tökéletes betörőriasztó)
2022. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
*mindkét fajta.
2022. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem így van. Nem mintha állandó ugatásra vágynék és nem is riasztónak van itt, hanem családtag; csak furi. Közben gugliztam és vannak fajták, melyek kimondottan nem ugatnak. Érdekes :))) Minden nap tanulok valamit.
2022. szept. 22. 08:04
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

4. "Közben gugliztam és vannak fajták, melyek kimondottan nem ugatnak. Érdekes :)))"


Sem a tacskó, sem a pincsi nem az a csendes fajta. A kettő együtt meg pláne nem. (tapasztalat)

2022. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha ugatásra vágysz, gyakorolj a kutyával. Kint kopogjon, csengessen valaki többször. Az első vakkantásra jutalmazol. Azt viszont meg kell neki tanítani, meddig ugathat.

Egyébként kopogást, csengetést te is meghallod. Akkor minek a kutya még pluszban jelzésnek?

Ha többlakásos házban élsz, még jó is, ha nem ugat egy kutya.

2022. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jo hazorzo es szemelyvedo kutya csendes. Hogy ne keltsen feltunest,ha a hullat el kell tuntetned utana.
2022. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!