Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya neve és az hogy...

A kutya neve és az hogy nézzen rám, az két külön dolog legyen?

Figyelt kérdés
És a kutya tudja vajon hogy a neve őt jelenti vagy csak megtanulta hogy jó dolog fog történni ha erre is odafigyel?

2022. szept. 5. 02:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hasznos, ha külön is tanítod. Mármint tök jó, hogy kérésre rád néz, de szuper hasznos, ha kérés nélkül is keresi veled a szemkontaktust (utcán, erdőn-mezőn, orvosnál stb.), ehhez meg külön és szótlanul kell gyakorolni.
2022. szept. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
mezőn mi aztán meg sír a szátok ha kilövik
2022. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én külön tanítom, mert pl. a neve szólításával is eresztethetek, viszont attól függetlenül nem nézhet engem, csak a segédet.
2022. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Illetve a név behívás is lehet, ha külön szemkontaktust / figyelmet akarsz, tanítanék külön parancsot
2022. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
#12, nem baj, ha félig analfabéta vagy, csak akkor ne írj. A vesszők nem véletlenül használatosak. Iratkozz szépen vissza az általános iskolába. Addig pedig míg el nem végzed legalább a 8 általánost, nem kellene az anyucidnak engednie, hogy internetezz.
2022. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Eldőben ténleg kilohetik
2022. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Tanítás szempontjából a név figyelemfelkeltés, ami vezethet szemkontaktus felvételéhez, tehát igen, külön dolog a kettő. Klikkertréningnél pl. külön kondicionáljuk a szemkontaktus felvételét úgy, hogy nem szólongatjuk hozzá a kutyát.
2022. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!