Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor suliban vagyok, annyira...

Amikor suliban vagyok, annyira hiányzik a kutyusom, hogy gyakran el is sírom magam/bekönnyezek. Hogy tudnám enyhíteni ezt?? Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik, anyumnak ezt nem merem mondani, szóval megpróbálkozok itt


Van egy kutyusom, akit még anno az utcáról fogadtunk be anyummal. Kölyök volt még, eléggé rossz állapotban volt, megesett rajta a szivem, végül sikerült rábeszélnem anyum, hogy vigyük haza. El se kell mondanom hogy rövid időn belül ő is nagyon megszerette. 4-5 évvel ezelőtt fogadtuk be. Már annyira összenőttem vele, és annyi mindenen mentem keresztül vele(lelkileg) hogy amikor suliban vagyok, állandóan rá gondolok, és őszintén nagyon hiányzik, és az a nap, amikor megláttuk az utcán, mindig meg tud könnyeztetni😅

az a helyzet, hogy már azért nem ötödikes vagyok, hanem most kezdem a 10-et(16L), szóval na..

Ofőm is kérdezte már egy párszor, hogy mire fel ez a rosszkedv..

Esetleg ez azért is lehet mert nincs egy darab barátom se?...

A korrekt válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 10. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Mindez nyáron?
2022. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, mondjuk én még nem sírtam el magam, de nagyon hiányzik a cicám napközben. Ami nekem segít, hogy elterelem a figyelmemet, telefonozok, házit írok stb. Az is jó ötlet hogy barátkozz a többiekkel.
2022. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg sokat segít, ha a sulira koncentrálsz minden más helyett.
2022. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!