Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik játék fárasztja le a...

Melyik játék fárasztja le a legjobban a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Nálunk a kötélhúzás (általában strapabíró plüssökkel), ami után kifekszenek. 10p intenzív kötélhúzás és nyugalom van :D labdázni is szoktunk, de az nem annyira hatásos, hamar megunják, kb 5 eldobás és vége


Hátha adtok valami új játék ötletet :)


2022. aug. 8. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogocskázni és közben labdázni szoktam a három kutyámmal, utána nyugi van.:)
2022. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kötélhúzás nálunk is fárasztóbb, mint a labdázás, van is egy ilyen tök szuper szőrös, labdás, kötelünk: [link] ezt nagyon imádja, de sajnos én nem tudok olyan intenzíven játszani, hogy 10 perc elég legyen, a labdát nálunk is hamarabb megunja.


Aztán én itthonra is szoktam saját elfoglaltságra játékot adni, kongot, vagy licki mat-et, azzal jól el van egyedül is.


Ami még tök jó közös játék az az itt a piros hol a piros, ezt nem tanulásnak mondanám, mert kb. 5 perc alatt rájött, hogy mi a lényeg és nyilván nem a poharakat követi a szemével, hanem szag alapján választ, ezért én nem szoktam kitolni vele és mindig ugyanabba a pohárba rakom a jutit, persze összekeverve, de hogy a másik két pohárnak ne legyen kajaszaga.

2022. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi vizsláink imádják a labdázást, képtelenek megunni. Addig csinálják, ameddig teljesen ki nem fáradnak, ha délután viszem le őket, egész este nyugalom van.
2022. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
A 3 oran at tarto egyutt kocogas.
2022. aug. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kertben van egy fa és annak az ágához kötözök egy labdát vagy egy kiszsákot kajával, ami kb 2 méter magasan lóg. Nagyon jól elszokott lenni azzal, hogy leszedje. Imád keresni, kaját nagyon hamar megtalálja és van egy direkt keresős labdája is, sokszor magától hozza oda, hogy dugjam el. Labdázni nagyon imád és a kötélhúzást is szereti. Régen birkóztam vele, amikor kicsi volt de már nem bírom a sullyát :D


Németjuhász kan, most lesz 4 éves

2022. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Automata locsolorendszer .
2022. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!