Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le róla? Bent...

Hogy szoktassam le róla? Bent pisilés

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kiskutyám rendszeresen pebvan hordva sétálni,pisil kakil is lent, de sajnos fent a lakásban is. Igyekszem helyhez szoktatni mert eljön az idő hamarosan hogy nem leszek vele egész nap és nem tudom levinni sűrűn. Nem is lenne gond a benti helyhez szokatással, csak az a baj h több mindent megjelöl a lakásban és utána rendszeresen oda jár pisilni ahová jelölget. Próbáltam lesúrolni a bútorok oldalát, felmosni domestossal a követ, de nem segít. Hiába teszek le pelust, max alszik rajta, pedig pakolom rá folyamatosan ha látom hogy csurgatni akarna. Ecetet is próbáltam, utálja a szagát, de csak akkora frissen tartja távol magát a helytől amikor épp lefujom ecettel. Amit elpárolog újra megy. Valaki esetleg tudna tanácsot adni mit tudnák tenni illetve hogy tüntessem el a megjelölt helyekről a szagot hogy ne érezze..

2022. júl. 25. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha bentre szoktatod, hogy ürítsen, miért csodálkozol, hogy bentre ürít? Pont azt csinálja, amit tanítasz neki. A kutya nem tesz különbséget pelenka és szőnyeg közt!


De nem szólok bele, van aki szereti a tiszta lakást, és vannak azok az igénytelenek, akiknek a széthugyozott, szétsz..rt lakás is teljesen elfogadható. Egészségedre.

2022. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy nincs lehordva a kutya, hanem hogy hamarosan eljön az az idő hogy nem leszek itthon mert a gyermekem óvodába megy, én pedig dolgozni. Szóval nem fogom tudni levinni míg távol vagyok. A kutyát pedig ha bentre piszkít természetesen amit feltakarítok rendszeresen, próbálom egy helyre szokatni, mert hiába hordom le, bent is ürít attól függetlenül. A kutya fél éves, és valóban hozzá lehet szokatni a lakásban is egy bizonyos helyhez ami az övé ilyen esetekre, csak nekem nem sikerül és ezért kértem tanácsot. Egyáltalán nem vagyunk igénytelenek azért mert van egy kutyánk, nem úszik a lakás és nincs tele sz.rva sem, mivel a nap nagy részében lejárok vele, lent végzi a dolgát, majd otthon 1-2 alkalommal piszkít attól függetlenül hogy leviszem.
2022. szept. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!