Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Való nekem az argentin dog?

Való nekem az argentin dog?

Figyelt kérdés

Sziasztok terveim:séta fokozatosan fejlesztve.

Nagy tére ki tudom vinni frizbizni, futatni.

Kerbe és tudnék vele játszani(mer úgye kinti lesz)

Orvoshoz is viném.

Nagyabol ennyi.

Elöre is köszi a segitséget!


2022. júl. 25. 08:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
68%
Nem!
2022. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
72%
Nem való neked.
2022. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
76%

"én azt olvastam, hogy bírja"

Most meg azt olvastad, hogy nem bírja!

2022. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy?
2022. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
8%
Érdekes, ezt a trollt nem jelentitek, de a segítő szakembereket, pl. állatorvos, azt igen.
2022. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
78%
Buta embernek nem való kutya, semmilyen.
2022. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
89%
Az argentin dog rövid szőrű, nem kinti kutya, ráadásul ez a foglalkozás sem megfelelő neki, eredetileg vadászatra tenyésztették, ennek megfelelő a jelleme is.
2022. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
84%

Két argentin dogom volt.


Tapasztalat kell hozzájuk, határozott és következetes nevelés. Sőt, mondhatjuk szigorú nevelésnek is legalább amíg túl van a fiatalfelnőtt koron. Utána lehet engedni egy kicsit, ahogy finomul a kutya személyisége is, de továbbra is következetes nevelésre és életvitelre kell törekedni.


Kutyasuli alap. Ezenkívül rengeteg közösen töltött idő, tanulás, falka és bizalom építés. Nem elég kiengedni a kertbe meg naponta elvinni sétálni. Egy argentin dogot kevés fizikailag lefárasztani.


Nem való kezdőnek. Ha nem tudod megnevelni, nem fog elfogadni, nem fog hallgatni rád, abból óriási bajok lesznek.

2022. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
95%

Nem való neked, kérdező.

Ezt olvasd el, talán rájössz, miért:

[link]

2022. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 ismerősöm volt, aki argentin dogot tartott. Az egyik kettőt is, de azok disznós kutyák voltak, olasz és argentin vérvonalból, kőkemény vadászkutyák, nem lehetett őket más állattal tartani.

A másikkal pedig egy kutyasétáltatás alkalmával találkoztunk, mindig egyedül sétáltatta, és soha nem engedte el, mert más kutyákkal domináns volt. Az én kutyámmal mondjuk jól elvolt, de valószínűleg a nagy méretkülönbség miatt.

2022. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!