Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves labrador bepisil...

Fél éves labrador bepisil örömében?

Figyelt kérdés

6 hónapos labink már teljesen szobatiszta, de mikor haza jövök örömében ott a bejárati ajtóban ülve bepisil. Minden nap ez van de a családból csak nekem örül ennyire😅 másnak nem pisil be.

Le lehet róla valahogy szoktatni? Rajta is azt látom h nem akarta es utána nagyon elszégyenli magát , de mivel minden nap, mindig ugyan oda, félek hogy hosszú távon megfog látszani a padlón



2022. júl. 15. 15:07
1 2
 1/18 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Nem öröm, hanem izgatottság. Leszoktatni úgy lehet hogy nem erősíted ezt a viselkedést, azaz ha haza mész ne foglalkozz vele, csak akkor ha már lenyugodott.
2022. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
#1 első lehet de én képtelen lennék keresztül menni a kutyámon miközben ő meg örül nekem 🥲
2022. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mas megoldas nincs ra nagyon. En ra se nezhetek a kutyamra, ha megerkezem, kulonben bepisil. Felnott, de orokbefogadott, szoval nalunk picit mas a helyzet, de oszinten szolva nem tudom, az enyem valaha is leszokik-e rola...:D


Ha hazaertem, csinalom a dolgom, nem koszonok a kutyanak. Letelik kb 10 perc lenyugszik, nem ugral, utana mar foglalkozok vele es meguszom a pisit is.

2022. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálam 3 éves Jack Russel van, eleinte még kiskorában mindig bepisilt örömében, amivel nem tudtunk mit csinálni, hiába hagytuk volna figyelmen kívül. Most, hogy felnőtt lett, ugyanúgy izgul, örül ha hazaérünk, de nem pisil be.
2022. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen
2022. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

1es ezt a baromságot, ne foglalkozzon vele csak ha lenyugodott..

Remélem a gyerekeid se puszilgatnak meg ha majd meglátogatnak csak ha lenyugodtál. Ilyet?!

Igen pisil, örül, örülj neki.

2022. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A kutya meg mindig nem gyerek, attol fuggetlenul, hogy nalunk is csaladtag es imadjuk.

De akkor se gyerek, nem ember, nem pont ugy mukodik, mint mi, kar is hasonlitgatni.

2022. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

A kutya nem gyerek. Tudsz még hasonlókat? Attól sérül az egód ha kimutatod hogy örülsz neki?

Később már öreg lesz és nem mutatja ki ennyire, akkor meg fogsz nyugodni?

2022. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Ez az 8-as! Addig kell örülni amíg vannak, számára te jelented az életet. Én nem vagyok képes figyelmen kívül hagyni őt egy kis pisiért amit 2 perc alatt felmosok..
2022. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Hat te nem vagy normalis. Nem az en egom serul es nem kis pisirol van szo, hanem konkretan vegighugyozza a hazat ilyenkor, ahogy megy meg ugrandozik. Es ezzel egyutt vihetnem is furdeni, mert magat is lepisili, belelep.


Nem gondolnam, hogy ez a kutyanak is annyira jo volna. Ha ennyire egyszeru a megoldas, akkor bizony alkalmazni fogom es pont.

Ettol senki nem serul, a kutya se lesz depresszios, nyugodjatok meg 😘

2022. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!