Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hűtőmatrac, hűtőmellény...

Hűtőmatrac, hűtőmellény mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt labradornak keresek hatásos megoldást nyári meleg ellen. Alap, hogy reggel és késő este megyünk sétálni, illetve vizezzük a kutyát amikor látjuk, hogy már nagyon nem bírja, plusz a garázsba is bemehet mindig itthon, viszont szeretnék vele egy kicsit többet utazni. Ha elviszem máshova, nem mindig van olyan hely, ahova be tud bújni, plusz ha épp napközben kell menni valahova, akkor meg pláne nem bírja a sétát. Van kutyacipője, eddig az nagyon jó szolgálatot tett a forró aszfalt/fémfelületek égető hatása ellen, de gondolkodom a hűtőmatrac és a hűtőmellény megvételén is. Viszont nagyon kevés véleményt hallottam róluk, inkább csak a termék forgalmazójának a marketingje ami hangsúlyos. Van itt valaki, aki használta? Bevált? Ha nem, tudtok ajánlani valami terméket, ami tudja helyettesíteni és segít a kutyának a nyári meleg elviselésében?

2022. máj. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy ötlet, én használtam..

[link]

Nézd a mértet is, sok helyen, sokféle eltérő árakon kapható.

Több darabot behűtve, egy hőszigetelő dobozban vihetsz, szükség szerint használhatod.

Természetesen valamiféle "kabát" kell hozzá..

Mondom, csaK EGY ötlet..

2022. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám a hűtőmatracot nem szerette, nem ment rá magától, ha rátettem, elvolt rajta egy darabig, inkább én használtam. A mellény, amit használunk, jó, nem vettem drágát, de méretre figyelni kellett. Nekünk olyan van, ami csak a mellkas részt hűti, nem a teljes testet, olyat nem próbáltam, pár órát biztos kitart, egész napos túrára kevés lenne. Egyébként nekünk van olyan textil hámunk, amit szintén be tudok vizezni és hűti kicsit a mellkasát, egy fél órás sétára az is elég.
2022. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A cicáim imádják a hűtőmatracot. 😊
2022. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Az öreg kutyámnak vettem hűtőmatracot, eleinte nem használta, aztán nagyon belejött :) Kb egy órát bír, nem kell vele semmit csinálni.


Hacsak nem öreg a kutyád, megnézetném egy dokival, mert szerintem nem normális, hogy egy alapból aktív fajta kutyust ennyire kiüssön a meleg.

2022. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!