Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szerintetek a legjobb...

Melyik szerintetek a legjobb munkakutya?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hat, attol fugg, hogy mire.
2022. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Elsőnek igaza van. A rendőrségen most a belga juhász a favorit. Én személy szerint a német juhászra esküszöm, mert sokkal nyugodtabb, nagyon okos, de elfogult vagyok, mert nekem is az van. És (nekem) ő a legtökéletesebb, legszebb kutya a világon.
2022. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk belga juhászkutyánk van. Nagyon strapabíró, igényli is a rengeteg feladatot, lefárasztást. Esze is jó, szerintem német juhászkutyával lehet egy szinten, csak a belga pörgősebb, sokkal. Szóval kinek mi.
2022. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ mire...

Személyvédelem? Őrző-védő? Területőrzés? Terelés? Vadászat? Vakvezetés? Mentés? Nyomkövetés?

2022. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mire? Patkányvadásznak, őrkutyának vagy vakvezető? Nagyon nem mindegy.
2022. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenből az a fajta, amiből a legtöbbet használják és legsikeresebben az adott területen.


Vadászatnál talán a magyar és német vizsla vagy jagd terrier, attól függően, hogy mi a feladat.

Terelésnél munka border collie

Rendőri/katonai feladatokra pedig mali/németjuhász/holland juhász

Mindenféle őrző feladatokra szerintem a KÁJ a legjobb


Sportkutyázásnál pedig egy munka borderrel vagy malival nem nagyon tudsz félrelőni.

2022. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vakvezetőnek pedig labi :P
2022. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de megválogatnám, kinek adnék. Anno az egyik vak munkatárs (NYÁRON), míg a munkaidő tartott, nem adott inni a kutyájának, hogy ne kelljen levinni pisilni. Szerintem meg ez már kimeríti az állatkínzás fogalmát. Labi volt.
2022. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó istenem :( Nem mindenkinek való kutya, az se menti fel az illetőt, hogy vak. Elfogadhatatlan...
2022. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, többen próbáltak beszélni vele, de nem lehetett. Én biztos nem adnék ilyennek kutyát, akkor se, ha vak.
2022. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!