1/7 anonim válasza:
Valamilyen keverék lehet. Az a baj, hogy látok benne boxeres, masztiffos vonalat is. De nem vagyok szakértő...
2/7 anonim válasza:
Több generációs keverék. Ha nagyon kéne egy fajtát mondanom, akkor boxer lehet benne, de az is kb csak a színe miatt.
3/7 anonim válasza:
Én boxer keverékre tippelnék. De biztosan más kutyák keveréke is.
4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges, hogy a Német Boxerből származik? Nekem elsőre arra hasonlított, de nem nagyin értek hozzájuk, így csak tipp volt.
2022. ápr. 30. 12:26
5/7 anonim válasza:
Évtizedek óta boxerekkel foglalkozom, a szinkombinacio és a foltok miatt lehet benne boxer, semmi más fajtajelleg nincs benne
6/7 anonim válasza:
Inkabb valami bulltipusu keverek.
7/7 anonim válasza:
Testalkatra,fejszerkezetre abszolút semmi boxer nincs benne,de a színe nagyon arra hajaz.
Nekem elsőre inkább (már alighanem keverék volt mind a 2 felmenő is) Staffi és Boxer mix ugrott be,de ezt is úgy hogy mondjuk mindkettőből van benne egy nagyon kevés..
Kíváncsi lennék,hogy az ennyire keverék,sok generációs kutyák hogy tudnak mindig tovább és tovább szaporodni.Még raknak bele vagy 2-3 fajtát és egy komplett 4 lábon járó gyűjtőalbum lesz belőle..:D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!