Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kiskutya?

Miért csinálja ezt a kiskutya?

Figyelt kérdés
Kettő pelenka van neki kirakva szépen oda is megy ott is végzi a dolgát. De mostanában simán rá pisil, kakil a kanapéra. Miért csinálja ezt? 4 hónapos

2022. febr. 16. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%
10-es vagyok. Nálunk most 9 hónapos a kutya és most már azt mondhatom, hogy szobatiszta. A kakival nem volt gondunk, hamar megtanulta, hogy csak lent szabad. A pisivel küzdöttünk. Ha valahova odapisil, ne szidd meg érte, csak gyorsan töröld fel. A pelust szerintem felejtsd el, ne is szokjon rá, a szobatisztaság a cél, a pelus nem segít ebben. Mielőtt elmentek dolgozni vigyétek le és ha hazaértek akkor is rögtön. Állítsatok fel egy napirendet, mindig ugyanakkor vigyétek ki és akkor tudni fogja, hogy meddig kell tartania a hólyagját. Nekem azt mondták amúgy, hogy 6 hónapos kor előtt nem várható el egy kutyától, hogy szobatiszta legyen. Addigra érik meg annyira a kis agyuk, hogy felfogják egyáltalán mit várnál el tőle. Kitartás.
2022. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!