Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana classic red vélemények?

Acana classic red vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a kutyusom emésztése, gondoltam jót teszek, hogy jó minőségű tápot rendelek (holnap érkezik). Viszont most olvasok sok véleményt róla, és többen írták, hogy hasmenést okoz. Classic red is okozhat? Kicsit elbizonytalanodtam..

2022. jan. 27. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk okozott sajnos hasmenést,nem tudlak megnyugtatni.Gyomor függő,lehet hogy a te kutyádnak nem lesz vele baja.


Bár,minden táp okoz,ha hirtelen van váltás,fokozatos váltás mellett elviekben nem kellene lennie.


Ha nem jönne be mindenféle sensitive tápot érdemes kipróbálni,azok rossz emésztésre vannak :)

2022. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már egy hete kapja fokozatosan, mert tudtam venni kimérve, keverve a regivel nem okoz gondot, remelem ha már csak azt fogja kapni úgy se lesz gond 😥
2022. jan. 28. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!