Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3hónapos Bordeaux-i...

Van egy 3hónapos Bordeaux-i dogom akit eddig royal canin maxi puppy táppal etettem, de szeretnék váltani.Milyen prémium tápot tudtok ajánlani?( Acana, Orijen, Brit care...)

Figyelt kérdés
(Ahogy olvastam az a fontos hogy alacsony fehérje tartalma legyen, viszont 70% körül húst tartalmazzon)

2020. júl. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltal azok jó tápok, esetleg még Platinum
2020. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Kolyok korban szerintem nincs jobb a royal caninnal, majd ha felno raersz valtani. Tenyleg figyelj oda, hogy kalcium es feherje csokkentett kajat kapjon es inkabb mindig kevesebbet mint kellene, hogy szepen es egeszsegesen fejlodjon. Nem szabad eroltetni, hogy jo eros kutya legyen (ugy is az lesz).
2020. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2+


Most utana neztem a zooplus oldalan, hogy miket adtam meg a royal canin mellett:


-Concept for Life X-Large Puppy

-Green Petfood Grainfree + InsectDog

-Simpsons Premium Puppy Sensitive lazac & burgonya

-bosch Maxi Junior


De ezeket csak azert adtam, hogy ne legyen neki unalmas a royal canin.

2020. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2++


Nagyon szep egeszseges kutya lett es a diszplaziat is szerencsesen megusztuk ... sot a doki azt mondta bar minden kutyanak ilyen jo lenne az izulete.


Meg annyi jutott eszembe: neha adtam neki Vet-Flex izulet erosito trutyit.

2020. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes. A royal canin egy túlértékelt f*s... Elég ha megnézed az összetevőit és rájössz.
2020. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!