Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Van két kutya.

Szigetelt dupla házuk van,elférnek ketten .

A hővédő ajtót 3x szaggatták le. Bármit rakok be a házba,kiszedik,szétszedik. Múltkor az osb lapot szedték ki a házból.

Nem kennelben tartottak, játszok velük, tanítom őket. Mégis szétcsesznek jóformán mindent.. már nagyon unom. Megverni viszont nem akarom őket érte. Mit tegyek? Már tényleg az idegeimre megy,hogy minden nap szétszedik a házat...


2022. jan. 13. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Dettóóóóóóóóóó! :D Van két utcáról befogadott kutyám, meg azóta + 1 kölykük. Csináltam Nekik ilyen fa dobozból-ládából ólat, hungarocellel körberaktam, a réseket purhabbal kifújtam, bevakoltam, begletteltem, függönyt tettem fel Nekik, rongyot be feküdni. 1-2 nap se kellett és az összes felsorolt dolgot kb nullára amortizálták.

Én sem értem Őket.

2022. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Miert raksz a hazba osb lapot? Miert verned meg oket emiatt? Nem ertem.

Amugy lehet, hogy meleguk van,azert tepik le fuggonyt, bar magaba a hazba ugye szalmat rakunk, semmi mast. Ha szigetelni akarod utolag, akkor kivulrol inkabb, vagy belulrol ugy, hogy az atombiztos legyen. Ha ki tudtak szedni,akkor nem volt az.

Setalni mentek naponta, ugye? Mennyit foglalkozol veluk? Csak mert nekem ugy tunik, eleg sok energiajuk van, ezt le kene vezetni.

2022. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi ilyesmit betenni, max szalma és kész.


A rongyban kiváló játékot látnak, lehet cibálni, néha szakad is, szaga is van. Kutyaházba amúgy sem jó, mert felszívja a vizet és hideg

2022. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Valószínű, hogy kevés a foglalkozás (értem, hogy van, de lehetne több) és mivel nem szólsz rájuk, nem állítottál fel ilyen szabályt, azt hiszik, hogy kedvükre játszhatnak bármivel.


A házba pedig szalmát rakj, kisebb eséllyel fogják kiszedni és az melegít a legjobban, az esetleges nedvességet levezeti, nem úgy, mint egy pokróc.

2022. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az osb lap az oldalára volt felfúrva nem azon feküdtek.


Minden alkalommal rájuk szólok, és tudják,hogy nem lehet. De ha 10 percre elzárom őket mert pl kiállok a kocsival, már képesek neki esni.

De ez nem csak a házukkal van így. Ponyvát szaggatják,lábtörlőt, bármilyen szigetelést . Elég őket 5 percre egyedül hagyni. Séták után dettó ez van.

Amíg egyedül volt egy kutya eszébe se jutott ilyen, hozzá se nyúlt semmihez. Mióta ketten vannak azóta napi szinten ez van.

2022. jan. 13. 14:08
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja és a gerendákat rágják. Szó szerint eszik a fát,mint a hódok. Teljesen körberágják.
2022. jan. 13. 14:09
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajták?
2022. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyertelmuen nem eleg nekik az a foglalkozas, amit nyujtasz. Bar fura, hogy ez eddig nem jutott eszedbe.
2022. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyértelműen nincsenek fizikailag és szellemileg leválasztva. Illetve nem tudják hogy mit nem szabad.

Ajtót nem raknék az ólra mert nem látnak ki. Rongyot sem mert áthűl. Szalma vagy polisztirol vagy semmi.

2022. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nezegesd a tudomanyos csatornakon a 'haborus epitmenyek' cimu sorozatot, hatha talalsz benne valami jo otletet ... ezek akkoriban olyan bunkerokat tudtak epiteni, hogy meg ma is allnak :)))
2022. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!