Milyen nagytestű kutya való lakásba?
Sziasztok! Szeretnénk egy kutyát (lakásba), lehetőleg könnyen tanítható, NEM MAKACS, jól alkalmazkodó kutyát szeretnénk. Lehetőleg nagy testű legyen, és szeresse az állatokat (2 tengerimalac). Rengeteget foglalkoznánk vele, napi 3-4x vinnénk sétálni, ha kell 1-4 órára is! Amikor jó idő van, hétvégente nagy túránkra mennénk.
Van egy kislányom is, 13 éves és kutyabolond:) Jó lenne, ha egyedül is le tudná vinni este,sötétben, és ha olyan van(ne legyen), a kutya megvédené. Lányom imád futni,focizni.
A duna 2km-re van tőlünk, ott a kutyus bármikor fürödhetne nyáron. Első kutyus lenne mindkettőnknek. Vannak kutyás barátaink is,akikkel gyakran találkozunk. Mi a magyar vizslára gondoltunl, de félek, hogy nagykorában nem fogjuk tudni kezelni..
Válaszaitokat előre is köszönöm!



































Vizsla nem kinti kutya egyebkent. Persze, az csak elony, ha van kert, nyaron szivesen kint is van, de az en kutyam 10 fok alatt meg pisilni es setalni is alig hajlando kimenni, tiszta kuzdes vele, foleg reggel :D
Nagyon fazosak, aki vizslat tart kint telen, az konkretan allatkinzo szerintem.










Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!