Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét utáni gyors leépülés?

Luigi2 kérdése:

Műtét utáni gyors leépülés?

Figyelt kérdés

13 éves vizslám pont olyan bolondos volt még múlt hónapban, mint kiskorában. Nem bírt lenyugodni, a kocsma teraszán csak feküdni a lábamnál mint más "normális" kutyák, folyton tekergett, felugrált, egyem a szívét. Séta közben mindig mindent megszagolt, nem volt egy lassú másodperce.


Aztán egyszer csak nem tudott kakilni. Megtapogatta a doki a végbelét és érezte, hogy egy daganat nyomja kívülről, elzárva azt. Meg kellett múteni, végül kiderült, egy ciszta volt. Műtét után másnap már újra nyargalt úgy kellett visszafogni hát mondom ez nem is igaz. Sajnos nem is volt igaz, következő naptól kezdve egyre jobban gyengült a hátsó lába, egy hét múlva már nem tudta használni, csak húzta.


MR azt mutatta ki, hogy gyulladás van a csigolyában. Ezt most kezeljük szteroidos antibiotikumos kúrával de Brúnó ezalatt a 3 hét alatt teljesen leépült. Nem reagál semmire, alszik egész nap, már ki tudom vinni segítséggel sétálni pár métert, két-három óránként megyünk pisilni stb de nincs tisztában a térrel, beszorul minden bokorba, sufni mögé, ajtónál a zsanérhoz megy.... eszik iszik egyelőre de azt is lassan. Tényleg olyan, mint aki hirtelen megöregedett. Attól félek ez visszafordíthatatlan. Tapasztaltatok hasonlót?



2021. dec. 19. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13 éves. Sajnos kétlem, hogy ez visszafordítható volna. Sajnálom.
2021. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos visszafordíthatatlan 😔
2021. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a történet, részvétem előre is.
2021. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt már nincs mit tenni, előre is részvétem
2021. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megszakad a szívem. És utálom magam minden egyes percért amit nem vele töltöttem.
2021. dec. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!