Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutya mindenképp...

Egy kiskutya mindenképp "sír"az új helyen,vagy vannak szerencsések?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi 13 hetesen hoztuk el a kutyánkat. Nem sírt egyszer sem. Kezdetektől az ágy végében alszik és soha nincs egyedül.
2021. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Biztos van kivétel, hiszen minden egyed más és más, nyilvánvaló hogy nincs olyan hogy egy új szituációban mutatott viselkedésformát kivétel nélkül minden esetben rá lehet húzni a világ összes kölyökkutyájára. Ettől függetlenül a tapasztalatok azt mutatják, hogy jellemzően az első néhány napban még nem nagyon találják a helyüket.
2021. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm!Holnap kiderül! :))
2021. nov. 27. 21:44
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém gyorsan alkalmazkodott, de az első 2 éjszaka azért még felkelt párszor és nyüszögött. Az ágyam mellett van a fekhelye, odalógattam a kezemet és simogattam, attól vissza is aludt, nem sírta át az egész éjszakát.
2021. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Miénk gyakorlatilag hazafelé utat végig aludta, néhányszor hozzám bújt. :)) Otthon sem félt, azonnal ment felfedezni az új helyét. :) Éjszaka sem sírt.
2021. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Az kutyám 8 hetesen került hozzám, egyáltalán nem sírt, még első éjszaka sem.
2021. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ. Kicsinek még sokszor túl hiperaktívak.

Ha külön szobába zárod, akkor 99%, hogy végig nyüszögi az éjszakát. Meg még azon kívül jó párat. Ha bejöhet hozzád, akkor meg lehet, hogy az ágyra akar majd felkérezkedni, hogy melletted aludhasson. Az első pár éjszaka (hét) lehetséges, hogy erőt próbáló feladat lesz, de maradj erős. :)

De én elsősorban most azt mondanám, hogy rakj be neki a szobádba is egy ágyikót. Nem biztos, hogy veled együtt fog feküdni eleinte. Meg kell szoknia a helyet, lehet, hogy sokáig járkálni fog az első pár este, mire lefekszik valahol.

2021. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Akkor sír, ha egyedül hagyják. Ha egy szobában lehet veletek, nem fog sírni. Ha mégis, megsimized, és megnyugszik. A ridegen tartott kiskutya sír, akit elejétől szigorúan különraknak. Az nem szeretni fog, csak engedelmeskedik majd.
2021. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
A mienk se sírt és nálunk se volt egy szobába velünk. És nem hinném hogy nem szeret minket. Legalábbis ahogy fogad minket mikor pl. hazaérünk valahonnan nem az jön le hogy engedelmességből örülne😅🤷‍♂️
2021. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
3 hónaposan kerult hozzank, mar felnott kutya melle, es velunk volt egy szobaban, egy hangja nem volt, szinte rögtön beilleszkedett. Szerintem ritkabb az, amikor sir, nyuszit ejszaka. Es az is azert mert vagy egyedul van, vagy mert tul koran lett elvalasztva az anyjatol, testvereitol.
2021. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!