Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért "mutogatja" a kutya a...

Miért "mutogatja" a kutya a játékait, csontjait?

Figyelt kérdés

Ha a tesómékhoz átmegyek a kutyája mindig örül, hogy lát, de ahogy bemegyek a kapun rögtön előkotor valahonnét egy csontot, vagy egy játékát, és morogva emelt fővel megy el a közelemből, és nem is akarja odaadni.

Ha odafutok hozzá, vagy megfogom, és kiveszem a szájából nem csinál semmit, oda is adja. (de csak ha megfogom)

Csak azt nem értem, hogy azt miért csinálja?

Olyan mintha mutatná, hogy ez az övé, holott tudja, hogy nem érdekel :D

Csak megakarja mutatni?



2021. nov. 2. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizslák meg egyéb apportírozásra használt kutyák szokták ezt csinálni. Szerintem tiltva lett neki az ugrálás és a felgyülemlett izgalmát így vezeti le. Meg talán párszor meg is lett érte dícsérve.
2021. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Boldog, fel van pörögve és ezt a játékon vezeti le.

Te el akarod venni - nyilván nem akarja odaadni.

2021. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akar valószínűleg.
2021. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert játszani akar
2021. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 L.J 23 ***** válasza:
100%
Amit az első írt az így van,nekem vizslám van és ő lelett szoktatva az ugrálás ról és ezt csinálja ezeket azért csinálja mert apportírozásra alkalmazott/használt kutyák ezt csinálják
2021. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a németjuhászom csinálja ugyanezt ha hazaérünk. Elrohan egy játékért amikor meglátja a kocsit, aztán ha kiszálltunk, akkor körbe-körbe mászkál és morog a szájában a játékkal. :D


Úgy lett szoktatva kiskorától, hogy nem ugrálhat senkire és ne kattanjon meg, ha valaki hazaér (azelőtt körberohanta a kertet örömében). Szóval valószínű ő is így vezeti le az izgalmát. :D

2021. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!