Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon emlékezni fognak rá?

Vajon emlékezni fognak rá?

Figyelt kérdés

Kutyusaimat kb 1 honapja tanitottam meg egyedul lenni,ha elmegyunk otthonrol valahova.Fokozatosan, 2 ora hosszaig jutottunk,egyenlore nekunk annyi eleg,mert annal tobbet nincsenek egyedul.

Hazajottunk most 2 hetre Magyarorszagra( Ausztriaban elunk)es itt most csak ritkan vannak egyedul.

Tartok attól,hogy esetleg elfelejtik ha visszamegyunk,es kezdhetunk mindent elolrol

Szerintetek 2 het alatt elfelejtik?


2021. okt. 12. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem :D
2021. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Azért a te kisugárzásod, amikor visszatértek, fontos lehet. De ahhoz nagyon szoros kapcsolat kell az ebekkel. Az én kutyámmal ismertük egymás nézését is szinte.

Ártani nem árthat, ha néha most is gyakoroltok ebben a két hétben

Bar keteselyes, mert full idegen környezet osszezavarhatja őket, ha rosszul csinálod. De mennyi idősek a kutyák?

Nekem a kutya számára vadidegen, kutyákhoz annyira nem értő csaladtagra idegen helyen hallgatott a kutya, csak mert neki NAGYON határozottan mondtam, mit kell neki mondani a kutyának adott helyzetben. (Baromi almos voltam és mentem aludni)

Szóval, ezzel azt akarom mondani, sok múlik a te hiteden, kisugarzasodon is

2021. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy trükk, mint az ül vagy a pacsi, ez inkább jólneveltség kérdése, hogy mennyire tartják be a szabályokat. Lehet, hogy újra kell majd kezdenetek mindent.


Napi pár óra nélkületek nem a világvége, főleg, hogy ketten vannak. Csukjátok őket be nyugodtan a szobátokba, mondjuk, amíg reggeliztek, ebédeztek, ne legyenek egész nap a sarkatokban és könnyebb lesz a visszaállás.

2021. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek? Ha még csak 1 hónapja tudnak pihenni, ha elmész, akkor lényegében ez nem rögzült. Igen, lehet gond, hogy most hozzá szoknak ahhoz, hogy mindig van velük valami.

De ez viszonylag egyszerűen működik azzal a megoldással, hogy addig is iktattok be majdnem minden nap olyan időszakot, amikor egyedül hagyjátok őket.

2021. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!