Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol legyen a kutya helye? A...

Hol legyen a kutya helye? A szobában vagy a nappaliban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
85%
Kérdezőnek.: Szerintem hamar meglátjátok rajta, hol szeret lenni.Általaban ott ahol te/ ti a legtöbbet tartózkodtok. Nálunk mindenhová bejöhet, nem csak az ő kedvükért, hanem a miénkért is, mert szeretjük ha mellettünk vannak. ( Egy kissebb és egy közepes termetű)
2021. szept. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Oda tedd, ahol szebben mutat.
2021. szept. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Nalunk nem az a kerdes, hogy hol a kutya helye :) Inkabb en tudok oda menni amit a kutya meghagyott :D ... ha felmegy az agyra, akkor bizony nekem csak a szonyeg marad :))) - kozepazsiaim van.
2021. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 bona603 válasza:
62%
Az udvaron!
2021. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Mostanában az a divat a vérkutyásoknál, hogy a kutyuli ott alszik, ahol akar, a gazdi meg ott, ahol jut neki hely. Még a hitvesi ágyat is át kell engedni neki, és ha a hitvesnek ez nem tetszik, őt kell kidobni, különben állatkínzó vagy, és fel leszel jelentve.
2021. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Az udvaron, ha van udvar. Emeletes házba legfeljebb a kisméretű, nyugis természetű való.
2021. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 fowe válasza:
57%
Kutyának kint a helye. Az ágyamban pedig egy nőnek van hely.
2021. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%

#9

Túl koràn nyomtam a gombot!

Első mondatoddal egyetértek, a többi idióta zagyvaság, illetve - gondolom- számodra szórakoztató provokáció.

Ha eztől kielégülsz, lelked rajta!

2021. okt. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Pokol01 válasza:
41%
Kutyának,rendőrnek,őrnek kinn a helye! Persze ha nem családi ház akkor semmi esetben sem a hálóban és a konyhában. A nappali vagy az előszoba a legjobb neki is. Az ágyra semmi képpen nem szabad fel engedni. Én a közép magas uszkárt is ki raktam a Németjuhász mellé az udvarra!
2021. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
37%

Mami71

Biztos vicces lehet, hogy sokmindenkinek "hasznost nyomtam", de hiszen majd' mindegyik lehetőség jó, mindig a gazdától-kutyától-tartási lehetőségektől függ meg aztán, hogy mennyire "családtag" az illetőnek a jószága DDD..

Pesten bérházban lakunk, (3 lépcsőházban kb 120 lakás és kb 40(!) kutya van) ezért aztán egypár dolgot én sem szeretek, ami nagyon "gazdafüggő" és egy felelős kutyatartónak illene betartani.

Hozzáteszem, szeretem az állatokat (mindig is volt "valamim", (3gyerek mellett is), ami anno megfelelő volt pl. hal, papagáj, cica, kutya csak a kertesben (ma már nincs, mert 71 évesen elég, ha magammal tudok felelősséggel törődni, így madáretetőm van, DDD).

Tehát a kutyákról: pl. bérházi lakásba nem való nagyon nagytestű kutya (egyrészt szegénynek kicsi is a hely "bezárt"-ságban lenni, másrészt emeletes házban nálunk több is van, lifttel hozzák-viszik, és mivel sajnos büdösek, hát jó vastagon befújják a sprayt, s a következő "ember, gyerek" utas szívhatja az "illatosított szagokat", a sprayt különben sem egészséges belélegezni); aztán a póráz nélküli sétáltatás - ahogy kijönnek a lakás-ajtón, ilyenkor kénye-kedve szerint nagyhirtelen minden sarkot végigjelölget a kutyus, ami egyrészt gusztustalanul elszínezi a falat a lépcsőházban, - és kint a kapu előtt is - másrészt nem túl illatos- és egészséges, plusz a látvány sem túl felemelő, amikor rákerül a fertőtlenítő); az ugatás is elég kellemetlen, főleg éjszaka, ha járkálás van a folyosókon, de mikor egész napra bezárják, nincsenek otthon, viszont ha bárki elmegy a folyosón, "jeleznek"... no és ami végképp irritáló, a sok kutyagumi a járda közepén, vagy akárhol otthagyva, pedig van az utcánkban több "kutyagumi szemetes", de sajnos azt kb csak a fele tulaj veszi igénybe. Magyarul sajnos nem divat még nálunk a "felelős kutyatartás", tisztelet a kivételnek.

Hát így érthető is, hogy miért vélekednek sokan fenntartással a kutyatartásról. Mami71

2021. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!