Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol legyen a kutya helye? A...

Hol legyen a kutya helye? A szobában vagy a nappaliban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Ahol szeretnéd.

Én azt szeretem, ha velem alszik, a szobámban, de valaki a nappaliba cuccolja be a kutyust.

2021. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a nappaliban van. Ott vagyunk a legtöbbet, ott a legtöbb a hely is. Ha szoba alatt a hálót érted, oda nincs is bejárása. Ott tartunk mindent, ami vagy rá veszélyes (pl. mérgező szobanövény) vagy amire ő veszélyes (pl. törékeny cuccok). Amúgy az ajtó nyitva van, már megtanulta, hogy oda ő nem jön (kölyökkorában szobakennelben volt). Éjjel meg azonnal meghalljuk a nyitott ajtón keresztül, ha lenne valami.
2021. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Mi kertesben lakunk.

Tehát emiatt odakinn a helye a kertben.

2021. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

1,5 szobás lakásom van, a kisebbik szobámban dolgozom, a nagyobbik a háló+nappali. A kutyám meg ott szeret lenni, ahol én vagyok, kivéve a fürdő, annak csak az ajtajából néz értetlenül, hogy miért szeretek fürdeni/tusolni. Ha kertes házban élnék, akkor sem zárnám ki az udvarra, kistestű, és nagyon gazdicentrikus.

Nekem így jó, másnak meg másképp.

2021. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Nincs "helye", nem egy csésze, hogy a szekrénybe, a helyére tegyem.

Ott van, ahol épp szeretne.

Van több ágya/háza kint is bent is, ha az érdekelt.

2021. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is több helye van. Ha bent van, akkor az ágyam mellett van az ő ágyikója, de az udvaron is van egy fekhelye, plusz a háza. Azért alszik bent, mert éjszaka sokat ugat, és inkább jobb a békesség a szomszédokkal. De pl. esténként beülök a fotelba, elolvasom az üzeneteimet, az engem érdeklő híreket, stb., olyankor mindig betelepszik az ölembe, szóval ott is bérelt helye van. 😊
2021. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

#6: hadd ugasson, az a dolga. Járőrözik, őrzi a birtokot.

Mi már fel se vesszük annyira, csak akkor figyelünk fel, ha nagyon hosszan és hangosan ugat. Fogtunk így már C kategóriás sziauramokat, és sakkban is tartotta őket, míg a rődner zrt ki nem ért.

Pedig egy kis lóf*sz semmi, akkora, mint egy nagyobb westie. Csak hha felidegesítik, vagy olyan az illető (c kategóriás, vagy fiatal hülyegyerek), már odakap, harap, és fogja. Pedig nem oktattuk rá.

#3 (aki azért lett lepontozva, mert kertes házban kinn tartja a kutyát az udvaron, ahol ugye a helye van).

2021. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pontoztam le senkit, mindenkinél mások a szokások, ilyenért nem szoktam lepontozni, csak akkor, ha valaki troll, valóban "haszontalan" választ ír. Szíved joga úgy gondolkodni, ahogy neked tetszik. Ha pl. egy bertnáthegyim lenne, akkor biztos, hogy kint lenne a helye, de ez a kis nyikhaj bent alszik. Én meg így gondolkodom, nekem is szívem joga.
2021. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
23%

A kertben.


Bérházban semmi keresnivalója, csak idegesíti a szomszédokat a szőrével meg az ugatásával, az utcán/játszótéren meg állandóan csak a baj van az állandó szaglászásukkal meg a támadásaikkal. De jobban belegondolva kertes házba se való, mert ott is csak végigugatja az éjszakát és nem hagyja aludni a többieket.


Nem értem, mi haszna van egy kutyának, a táplálékláncban sincs semmi szerepe, gazda nélkül meg életképtelenek. Legszívesebben a Hortobágyon látnám az összeset és lennének helyettük inkább macskák a városban, azok sokkal aranyosabbak meg életképesek is.

2021. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
85%
9- és ne haragudj, nem sértegetni akarlak...de hogy lehet ilyen primitív gondolkodása valaminek?? Pont azért van mindez, mert ő az ember társa, segítsége. Fent említett házőrző, vagy egyéb*munkakutya"- től kezdve, terápiás, vagy mentő kutya az életedet mentheti meg. Mondjunk a tiédet, azt nem érdemelnéd meg tőle.
2021. szept. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!