Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hgyan lehet lepattintani a...

Hgyan lehet lepattintani a kutyaszektásokat, amikor kutyát sétáltatok?

Figyelt kérdés

Vannak azok a kutyasétáltatók akiket mi csak "szektásoknak" hívunk. Állandóan beszélgetni akarnak, vagy sokszor kéretlenül beszólnak hülyeségek miatt is. Általában 50 körüli nők, de mindenféle korosztály és nem megtalálható köztük.

Hogyan lehet ezeket jól elhárítani amikor csak a kutyámat szeretném megsétáltatni?

Köszi a tippeket



2021. szept. 6. 01:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Így kell csinálni, ahogy a 11-es írja:)
2021. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Tegyél rá sárga szalagot.


[link]

2021. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Legyen zord, körszakállas fejed tüsihajjal és olyan arckifejezéssel, mintha 2 éve folyamatosan másnapos lennél. Nekem bejött.
2021. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%
Tudom ebben a mai szürke, utálattal teli világban nem épp a legjobb tanács, de fel kell venni a fapofát, és max köszönsz neki, de határozottan tovább mész. Ennyi. Egy idő után már tudni fogják, hogy veled nem tudnak beszélgetni.
2021. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

Hozzádszól és egy mondattal lerázod, tovább mész:

Viszont látásra!

2021. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Az ő szemükben te vagy a "szektás", hiszen ne vagy hajlandó szeretett állatodról beszélni, beszélgetni.

Tudod, "innen nézve mindig ott lesz!"

.

A kutyát tartó társas lénynek vannak elkönyvelve, tehát hátsó szándék nélkül is beszélgetésre érdemesnek.

2021. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat de epp szarnia kell a kutyamnak. Nem érek rá. 😂


Így!

2021. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Én el tudom kerülni az ilyen unatkozó beszélgetni akarókat, de nem tudom, nálatok milyen a környék, ahol sétáltok, szóval ez nem mindenhol működik, nálunk megoldható. De ez nem csak kutyásból van, akár tömegközlekedésen is, szomszédok között is kutya nélkül... stb. :-) Az embereknek van egy csoportja, akik mindig beszélgetnének éppen valakivel, mindegy, hogy ismerik vagy nem, és az sem számít nekik, ha éppen rohansz valahova.
2021. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a beszelgetokkel nincs bajom, na de az altalad is emlitett okoskodoktol kiver a viz. Ilyenkor en bologatni szoktam meg ugy tenni, mintha ujdonsagot mondananak a sok baromsaggal, aztan tovabb allok.

Aztan van az a kategoria, akiket lerazok a morcos fejemmel, mert megis mi jogon oktat ki engem azzal kapcsolatban, hogy a kutyamnak mi a jo, raadasul nem is ismeri. A behivhatatlan kutyamra egyszer azt mondtak hogy szenved a porazon es alltkinzas SZABALYSZERUEN kutyat setaltatni. Masik esetben a csavo a kutyaiskolaval bszogatott es eloadta, hogy az en kutyaim csak a szerencsem miatt jolneveltek, mert amugy kutyaiskolaba kellene jarni minden kutyaval. Aztan szepen megtanitotta a nagytestu kolyokkutyamat felugrani, pedig hetekig tartott lenevelnem rola, es szoltam is neki, hogy ezt ne. De o csak mondta tovabb, hogy mekkora kutyaiskolas tapasztalatai vannak es o jobban tudja akkor is, mert a teljesen nyugodt kolykomnek el kellene takarodnia iskolaba. Na itt eleg is volt.

2021. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%

Az én kutyám megoldja, mert egy szaglás után máris tovább húz, én meg csak mondom hogy "hát úgy tűnik sietnünk kell"


De általában közelhúzom a kutyát, esetleg hangisan szólok neki hogy "hagyd" a gazdának meg max annyit, hogy "tanulunk most nem alkalmas".

2021. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!