Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szólnak be ezért az...

Miért szólnak be ezért az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy közel 3 éves Kangalom, reggel korán munka előtt, és délután-késő este viszem sétálni, kb 1-1 óra, de van, hogy az esti séta hosszabb. De mindig mikor sétálunk, random emberek, akiket nem is ismerek, odaszólnak, jobb esetben csak halkan mondják maguk között, hogy "minek itt kell menőzni a nagy kutyámmal" vagy a másik, hogy "szájkosárral viszi csak, de az ilyen vad kutyát minek sétáltatni".

Ez mi? Veletek is történt már ilyen, vagy ez annyira nem szokványos?


2021. szept. 3. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A kutyámat állandóan olyan hangnemmel pitbullozzák le, mintha maga az ördög lenne. Az emberek hülyék, nem kell velük foglalkozni
2021. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel idegen emberek véleménye? Ha kutyát tartassz (vagy akár gyereked van,vagy konkrétan bármit csinálsz), mindig lesz valaki, aki ezért, vagy azért beszól, vagy összesúg a hátad mögött. Ne vedd magadra és ne foglalkozz velük.
2021. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
#3 2-es vagyok. Valaki magára ismert és bosszúból lepontoz minket. 🤷‍♀️
2021. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom félnek tőled (vagyis a kutyádtól) és azt akarják, hogy te is fenyegetve érezd magad az ő beszólásaik által. Vagy irigyek rád, amiért van pénzed etetni egy ekkora kutyát. Ezeknek az egyszerűbb embereknek még mindig nem jutott el az agyukig, hogy egy csivava agresszívabb lehet rossz kezek között, mint egy rottweiler/pitbull/kangal/akármi jó kezekben.
2021. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem bántásból, de ha ennyire zavar a dolog akkor miért nem kérdezel rá akkor amikor hallod? Egyszerűbb volt ide kiírni?
2021. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Persze, igazatok van, csak nemtudom, nekem ez még mindig fura, hogy ilyenekért is megjegyzést tesznek mások.

#6- Azért, mert nem ér annyit, hogy utca kellős közepén nekiálljak vitatkozni, vagy szóváltásba kerülni teljesen idegen emberekkel. A végén még pofánvernek. Meg amúgy sem akarom felhívni a figyelmet magamra, hogy leállok vitázni. Csak gondoltam kiírom, hogy mással is előfordul(t) már ilyen, vagy annyira nem megszokott azért.

2021. szept. 3. 10:40
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért teszik, mert szar az életük és kompenzálnak, projektálnak.

#magyarfrusztralt #magyarideges #magyararrogans

2021. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Barom retardált emberek vannak, ne foglalkozz velük.
2021. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor sétálok a németjuhászommal es a belgajuhászommal, akkor is kapok ilyen beszólásokat. Láb mellett sétál mindkettő, pórázon és teljesen kizárják a külvilágot, rá se néznek senkire.


Leginkább az ilyen frusztrált 60-70 közötti bácsikák szoktak beszólni, akik még be akarják bizonyítani, hogy ők még kemények és a lenyugvó napnak is van ereje.


Múltkor is beszólt, hogy miért nincs rajtuk szájkosár én meg visszaszóltam, hogy amiért magán sincsen. Aztán ennyiben maradtunk.


Idióták, nem kell velük foglalkozni.

Pláne hosszútávon nem.

2021. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár utcával arrébb lakik kettő, néha, amikor túrázni támad kedvük, egyszerűen kimásznak a kerítésen. Az első pár találkozás alkalmával belém fagyott még a sz*r is, bevallom, pedig nem vagyok az a félős fajta.😃

Megszoktam egy idő után, tényleg nem foglalkoznak senkivel, fürdeni mennek a város melletti öntöző csatornához. Mindenesetre rohadtul ijesztőek és olyan tájidegenek, ha érted. Valószínűleg tőletek is félnek az emberek. A szájkosár látványa meg még rá is tesz.

2021. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!