Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napközben sír a kutyám,hogy...

Napközben sír a kutyám,hogy lehet ezt kezelni ?

Figyelt kérdés
Utcáról lett befogadva, még kiskutya. Nagytestű lesz,ha megnő, ezért az udvaron szeretnénk tartani. Egész éjszaka csendben alszik kint a helyén, mint a kisangyal, napközben viszont folyamatosan vinnyog. Reggel 6tól, intenzíven. Pedig nekünk muszáj munkába/iskolába menni, kénytelenek vagyunk magára hagyni. Az idős kutyus kinti-benti, minden éjszaka bent van, ha őt kiengedjük hozzá kicsit lecsillapodik, viszont ő nem nagyon bírja a korai kelést. Mit lehet tenni ezzel a helyzettel? A közelben iskola van, a gyerekek is vinnyognak neki, akkor megjobban csinalja. Meglepo, mert azt hittem pont az este lesz a nehéz
2021. szept. 3. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kutyatrénerhez nem szeretnétek elvinni?
2021. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért csóró kölyök: ő annyit lát hogy a másik kutya bent van, ő meg kirekesztve a közösségből. Persze hogy vinnyog. Borzasztóan félhet.
2021. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek osztom a velemenyet.

amugy ha nemreg ota van nalatok a kutya, akkor szerintem ez normalis. mikor hozzam kerult 2 eve az en kutyam, majdnem 2 hetig sirt ha egyedul volt, de neha meg tarsasagban is. minden nap jobb lett, de hosszu ido volt more megszokott minket is es az uj helyet is.

2021. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is osztom. Sose értettem, hogy lehet ezt csinálni, hogy az egyik állat bemehet, a másik meg ki van baszva. Belegondoltok ilyenkor, hogy ez milyen szar érzés neki?
2021. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

A következetes nevelés része az, hogy tudja hogy kinti kutya lesz esar most ennek megfelelően nevelik, akár tetszik akár nem.

Azt hiszem ha az lenne a probléma hogy ő kint van és mindenki bent, akkor este is ugyanúgy csinálná. Mivel reggel látja hogy elmentek, szerintem az a baja, hogy ti nem vagytok ott.

Szerintem arra kéne megoldást találnotok, hogy az idősebb kutyus ki tudjon menni az udvarra. Ha nem is akkor amikor ti keltek, mert nem bírja a korán kelést, akkor valami olyan helyre áttenni a fekhelyét, ahonnan ki tud majd menni a felkelt, amit mertek nyitva hagyni.

2021. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem még mindig jobb neki ott “kibaszva” a helyén, mint az utcán :) Nem egy ismerősömnél van az,hogy egy kint, egy bent, és szerintem nem lehet összehasonlítani egy benti tacskót egy kinti labrador keverékkel méretekben sem, mivel az idősebb kutyámtól már most sokkal nagyobb, pár hónapos kölyökként.
2021. szept. 3. 21:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ő inkább benti kutya, velem alszik az ágyban, nem nagyon tudom már őt innen mozgatni.
2021. szept. 3. 21:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!