Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlzásnak tartjátok a nő...

Túlzásnak tartjátok a nő reakcióját?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 23. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehet gyász közben bármit túlzásnak nevezni? Egyébként csak bőgött, ebben bőven nincs semmi túlzás. Nagyon szerethette a kedvencét, sok más emberhez hasonlóan.
2021. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én sokkal jobban sírnék..
2021. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem túlzás
2021. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én azt tartom túlzásnak, hogy sokan még most is a primitív szinten vannak, hogy az állat fogyó eszköz, kár megsiratni, lelke sincs
2021. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem túlzás. Jobb helyeken - intelligensebb közegben - az állat családtag, nem kerti dísz, nem bioriasztó, nem fogyóeszköz.

Én is megkönnyeztem a videót, mert tudom milyen érzés mikor muszáj elengedni.

2021. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én azt tartom túlzásnak, hogy mások kiteszik még a gyászukat is.
2021. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem túlzás. Ezen például még én is majdnem elbőgtem magam:

https://www.youtube.com/watch?v=EOAcRKZxjy4

Pedig kutyám sincs.

2021. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem de beletekertem :(
2021. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a túlzás,hogy kipakolta ezt a netre. Ez már nem való oda, ez egy olyan pillanat, amit én visszataszítónak tartom, hogy ki lett téve. Bocs. A kutyámat nem kamera előtt akarom elengedni ..
2021. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Most vesztette el a kutyáját,az élete részévé vált állatot,élőlényt,szerettét..Hogy kérdezheted,hogy a szomorúsága túlzás-e?

Egy hete talán még azt mondták neki,hogy van esély rá,hogy rendbe jöjjön,és most mégis ott maradt a rendelő egyik asztalán.

Annyi minden van amit ilyenkor az ember még el akar mondani,amit többet nem mondhat..Hiába nem érti,te elmondod hogy szereted,hogy hiányozni fog,hogy nem lesz semmi baj,mindjárt nem fog tovább fájni..


És aztán elmegy,te pedig percekig csak ülsz mellette.Várod,hogy valami csoda történik majd,és felkel úgy,hogy semmi baja,másnapra pedig az egész egy rossz rémálom.

Majd kizökkentenek belőle,mert jönnie kell a következő betegnek.Eldöntheted,hogy ott hagyod és több másik kutyával együtt elhamvasztják,sok helyen megoldható hogy urnában egy 30.000-60.000 körüli összegért vissza kapd őt,vagy elviheted hogy te temesd el ott ahol sikerül.Akinek kertje van az otthon temet,akinek nincs az kisállat temetőben többnyire.


És marad életed végéig egy újabb űr,amit úgysem tud kitölteni semmi.Lehet másik kutyád,de az nem ugyan az.Ő egy teljesen új fejezet.

2021. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!