Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb kutyafajta ?

Figyelt kérdés
Tudom,nagyban a neveléstől függ,de úgy általánosságban melyik a legveszélyesebb?
2021. júl. 10. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
csivava és egy cane corso így soha nem fognak betörni.
2021. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Kuvasz. A semmiből támad bekattanva a legjobb gazdára is és ráadásul 40 kilós!
2021. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
2 Ezt mondja a yorkis vagy egy csivavás
2021. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Kangal.

Hatalmas,agresszív,agresszívvá is nevelik többnyire.

2021. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
2. vagyok: Ízlések és pofonok, a yorki nálam nem kutya, hanem patkány. Amúgy ezek a kis görcsök gyakrabban harapnak kisebbségi komplexus miatt, de sajnos a kuvasz hamis. Ezt mindenki tudja, akinek van! Nagyon kell figyelni rá! Nem tartottam, csak láttam a zsákot, amiben a gazdát vitték..
2021. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Dobberban. Hasonló vadász/rendőr/katonsi kutyák.
2021. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Igaz,te sem ember vagy hanem orángután.🤪


A kutya az mérettől függetlenül kutya.És nincs kisebbségi komplexusuk.Pont ugyan olyan ostoba feltételezés,minthogy azok idegbetegek.

Minden kutya ugyan úgy viselkedik mint egy yorkie vagy csivava,HA NINCS NEVELVE.

Csak mivel ezek kicsik és kisebb a harapás erejük,nem olyan nagyok hogy gondot okozzanak nem foglalkoznak velük kutyaként.Persze ha egy bullterrier csinálja ugyan azt mint a yorkie már lefosod a nomád mert az már fájdalmasabbat harap..:D


Minden kutya mérettől függetlenül kutya,ismétlem.Ha neveled jó kutya,ha nem neveled problémás lesz.

2021. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Bokád*
2021. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
2,5 Akkor bocsánat a vádaskodásért. Egyébként ezért nagyon bírom a Kuvaszt.
2021. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem a fajta miatt veszélyes hanem ha azzá nevelik. Éppen olyan veszélyesek, mint ha az embert eleve azzá nevelik vagy eleve olyan agresszívitásra nevelő környezetben nő fel.
2021. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!