Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan irthatom ki leghamarabb...

Hogyan irthatom ki leghamarabb a bolhákat a kutyusomból?

Figyelt kérdés
Ma este vettem észre hogy van benne. Soha nem volt még bolhája. Spániel keverék így hosszabb bundája is van. Benti kutyus így a lakás miatt is aggódom. Holnap reggel az első dolgom az állatpatika lesz samponért és Forresto nyakörvért. Van valakinek esetleg valami tuti márkája ? Hogyan kell csinálnom? Abban sem vagyok biztos benne hogy bolha… mindig picinek és ugrálónak gondoltam, de ezek nagyobbak és alig bírom őket megfogni, nem ugrálnak viszont ha az ujjammal morzsolom nem pusztulnak.

2021. júl. 2. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyakörv, sampon felejtős, inkább cseppet vegyél. Illetve Insecticide 2000-et a lakásra, ha van állandó fekhelye azt mosd ki.
2021. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Egy hasonló kérdésre írt válaszom.


Állatpatikában kapható Neostomosan ezt fel kell hígítani (1 ampulla az 5ml ezt 1 liter vízben) és megfürdetni vele a kutyát, a fekhelyét kimosni jó alaposan, és ahol csak lehet felmosni ezzel a Neostomosanos vízzel. Padlószőnyegből úgy lehet eltüntetni a bolhákat ha beteríted sóval és hagyod állni majd felporszívózod így kiszáradnak a peték és nem lesz belőlük felnőtt bolha. Úgy tudod ellenőrizni hogy van e még bolha hogy egy dobozban raksz ki mosogatószeres meleg vizet abba beleugrálnak.



[link]

2021. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Az előző link nem jó, de ez igen: [link]
2021. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!