Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya riasztóval kinek mi...

A kutya riasztóval kinek mi története?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutymorgoja az éjszaka nagy részét ugatással tölti.Van víze,kajája,árnyékos rész bőven,bár éjszaka az árnyéknak nincs jelentősége.Arra gondoltam,kutya riasztóval sikerűlhet hallgatásra bírni mert már a plafonon vagyok tőle.Lelőni meg még sem kellene.Ez egy német juhász blöki.

Szóval van rá remény hogy megfékezzem?


2021. jún. 23. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Rejts el egy ugatásgátlót a közelben. Érzékeli az ugatást, és csak a kutya számára hallható idegesítő hanggal válaszol. Nem tesz kárt a kutyában, csak leszoktatja a túlzott ugatásról.
2021. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

ismerős a szitu... nálam a szembeszomszéd kutyája verki ki a biztosítékot rendszeresen.

az alábbi megoldások vannak

- elköltözöl

- rábírod a szomszédot, hogy költözzön el

- beszélsz vele, hogy regulázza meg a kutyát

- a jegyzőnél felejelented: birtokvédelmi eljárást kezdeményezel

- van mégegy megoldás, de azért börtön jár!

nekem is

Nekem is német juhászjutyám van. Okos jószág, hallgat a gazdira és kiválóan lehet idomítani!

Amit az általad említett példány csinál az nem normális, ott bizony a gazdának sok dolga lenne, törődnie kellene a kutyával, idomítani, oktatni. Az enyém nem kajabál egész éjszaka, mert megtanítottam neki, hogy az úgy nem oké.

Gondolom a szomszédodat csak addig érdekelte a kutya amíg nem kapott valahonnan ingyé', vagy 1 lityi pálinkáé' egy "garkaskutyát". Mer' az jó! Akko' biztos nem fognak betörni és akárkmelyik betörő meglátja fejvesztve melekül az ellenkező irányba! Cézár, vagy Rex a neve gondolom szegénynek....


Beszélj a gazdával és beszélj a jegyzővel és találjatok ki egy mindenki számára megfelelő megoldást!

2021. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2/2 A házam magam épitettem 2 szintesre,tehát az eladás nem járható.Továbbá,a kutya tulajdonosa örökölte tavaj a házat és mint jó háztulajdonosnak kell látszania ezért ide hozta ezt a sétatéri keveréket,bár olyan mint a német juhász.A gazdályával nem lehet beszélni mert csak mindent megígér mint tudjuk ki és nem történik semmi.Feljelenteni nem akarom mert csak herce hurca az egész és még azt sem lehet tudni van e értelme.Nem vagyok svájci aki mindenkit mindenért feljelent!Pofán verhetném a mihez tartás jogán de azzal meg az a gond,hogy az a bolhás kutymorgó tovább vírcsaftól.
2021. jún. 23. 20:19
 4/9 A kérdező kommentje:
1 . Azért gondoltam az ugatásgátlóra vagy jobban mondva a riasztóra hátha segítene valamit.A kutya riasztók ható távolsága 10-15 méter,viszont ha erősitőre kötöm akkor kitólható a távolság.Ez a hjangzavaros blöki kb. 50 méterre van az ablakomtól.
2021. jún. 23. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen ultrahangos nyakörvet vettem az enyémnek, neki is mániája volt, hogy éjszaka közepén lármázzon. Nem sokat ért. Csak a fegyelmezés használt. Így is ugat néha, ha sün vagy macska jön de egész jól leszokott.
2021. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Ha van ok a vinnyogására akkor oké.De csak azért mert szerelmes a hangjába az már nem oké.Értem én,megakarja szolgálni a vacsiját de az én káromra?
2021. jún. 23. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
A helyesírásod engem jobban riaszt kedves kérdező. Valamint a rosszindulatod.
2021. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 Mi van talán nyelvtanár vagy?Olvasgasd a facebookot, na ott ki ver a víz meglátod.Ha rossz indulatú lennék akkor elővenném a puskám és egyszerűen potolnám a fejében az olom hiányt.Milyen rossz indulatról beszélsz,csak idézz egyet ha tudsz
2021. jún. 23. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy Josey Wales?
2021. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!