Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak való Béres csepp...

Kutyáknak való Béres csepp kapható még? Minden gyógyszertárba úgy néznek rám mint a hülyére. Pedig biztos, hogy az elöző kutyámnak vettem nem embereknek készült terméket.

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Állatgyógyszertárban keresd, és nagyobb állatos boltokban.
2021. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
2021. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

A sima, emberi is jó nekik. Vagy porként, IMMUNOVET márkanév alatt.


Szívesen, ez a dolgom!

2021. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Sovány a kutyád, vagy túlsúlyos?
2021. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Miert kellene a kutyanak berescsepp?! Ha egeszseges akkor foloslegesen tomod ilyesmikkel.
2021. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Állat eledel/felszerelés webshopokban keressed.
2021. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

5.-nek.


Te miért szedsz vitaminokat? ja tudom, te egészséges vagy, meg eszel tengeri halakat, olajos magvakat, eleget vagy napon,...

2021. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

#7:

Én soha a büdös életbe nem szedtem semmi vitamint, a napfényt utálom, mégis évente max. 1x vagyok megfázva, vagy még annyiszor sem. Hoppáré. 😊

2021. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

7-es en nem szedek vitaminokat es lam...megis egeszseges vagyok :)

Tudod,sport kaja,friss levego meg ilyenek :)

8-as igen :) de ezek a puhanyok tomik magukba a szintetikus szarokat (vitamin)mert csipszet zabalnak es a tv elott ulnek,azt hiszik azzal kompenzaljak a dolgot es minel betegesebbek annal tobb gyogyszer meg vitamin :))))

2021. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Pingvin Patika webáruházban lehet venni humán és állategészségügyi termékeket is, amik nem vénykötelesek, ott van kutyáknak való Béres csepp is többek között. 12.500Ft fölött pedig ingyenes a szállítás, így érdemes összeválogatni ilyen összegekben egyszerre több dolgot. Csomagautomatába és postára is szállítanak, ha az kényelmesebb.

Nem minden gyógyszertárban vannak állategészségügyi termékek, jogos, hogy nem mindenhol ismerik ezeket.

2021. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!