Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a kutya csak 2-3...

Baj, ha a kutya csak 2-3 fajta húst kap?

Figyelt kérdés

A kutyámat hússal etetem, viszont olvastam, hogy a barf étrend szerint 4-5 fajta húst kell keverni.

Én vagy marhát adok neki vagy csirkét, néha bárány vagy szarvas.

Ezt általában keverve kapja, néha szív, néha vese, néha tüdő (attól függ melyk van jó áron).

Tudom, nem egy barf étrend, de egészséges maradt akkoris ha csak kap 2-3 féle húst, néha halat és ennyi?


2021. jún. 16. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez így önmagában édes kevés!Olvasd el ezt, ebben benne van a legfontosabb infó

[link]

2021. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Nyers csontot is kell adni minden nap.

Fott zoldseget is.

2021. jún. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Elég nagy marha vagy ha divatetetést használod!!Egy lakáshitelt elköltesz a blökire mi??Jó benyaltad te is ezt a barf marhaságot.Grat
2021. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

A barf etetés pont,hogy olcsóbb mint a tápos.Megint bele ugattok olyanba amiről fogalmatok sincs.:D


Nem igazán a hús az egyetlen baj,ez így nem barf.Szokás szerint kiragadtad a legnyílvánvalóbbat a sok hozzávaló közül,de legalább nem csak farhát és nyak kerül terítékre...

A barf nem csak húsból áll.Csontot,némi belsőséget,zöldséget és ugyan ez csak lehetőség de kiegészítőket is érdemes mellé adni.Zöldkagyló por és lazacolaj elég alap.


Sőt valaki halat is csempész bele néha néha..

2021. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Máj mindenképpen kell, és jó lenne néha hal is.
2021. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem barf.

Viszont 10ezer Ft-ból szeretném kihozni az amstaffom etetesét, ami húsból áll, nem tápból.

2021. jún. 17. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak annyid van rá inkább vegyél normális tápot,többet ér.
2021. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tápozni.
2021. jún. 17. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Jó, mindegy.A kérdésedre a válasz: igen, baj hogy csak 3 féle hússal eteted.
2021. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De nem tudod kihozni belőle.Közepes kutya,még egy jobb táp egy hónapra sem 10.000ft neki.

Nem mintha turkálni akarnék bárki tárcájában,de ha egyszer telik egy közepes/nagy/óriás testű kutya ellátására nem kellene ilyeneket tartani..


Talán még kész menüket tudsz neki venni és azokat több felé osztva,a 3 felsorolt húsfélével kipótolva ki tudsz jönni,de alighanem az megint nem egy olyan adat amivel hosszú távon fedezni tudod a kutya ásványi anyag és tápanyag szükségletét.

2021. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!