Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkiból van munka vonal?

Yorkiból van munka vonal?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2021. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor már egyik ma élő állat se képes patkány fogásra?
2021. máj. 25. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
De van. Csak az nem a yorki.
2021. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a yorkik közül. A többi kotorékebet ismerem nekünk is volt pl. foxink.
2021. máj. 25. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs, de kifoghatsz nagyon osztoneros kutyakat. A terrierek ugye egyebkent is osztonerosek. Az en kutyam szerintem valahol feluton van a yorkie es a havanese/maltai kozott, viselkedesre tiszta yorkie es megy a gyik, az eger utan, de meg csirket is tud terelni! Amikor eger volt a teraszunkon, alig birtam leallitani, siman elkapta volna, a gyikokra is figyelni kellett a kertben, hogy ne vadasszon rajuk. Sok yorkie gazdit ismertem, mindnek porgos kutyaja volt es a kisebb, mozgo elolenyek utan kepesek voltak megeredni.
2021. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb yorki legalább 100 éve alkalmatlan patkányfogásra.
2021. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Yorkit alapból inkább egér fogásra tartották, mint patkányra. Egy megtermett vándorpatkány elfogásához minimum foxterrier méretű kutya szükséges. Ellenkező esetben a kutya könnyen pórul járhat.
2021. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez segít-e neked, mert nem yorkie, de hasonlóképpen ma már társaságiként tartott kutya: a mi westie-nk egeret és pockot is rendszeresen fog. Megöli, de nem eszi meg. Nálunk patkány szerencsére nincs, de szerintem azt is kinyírná.
2021. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!