Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek túl sok fotót...

Szerintetek túl sok fotót töltök fel,ti mennyit szoktatok? (alom csoportban amit a tenyésztő csinált)

Figyelt kérdés

Van egy kennel csoport facebookon.


Kb senki nem tölt fel soha.


1-2 ember tölt fel kb havonta 1-1 fotót vagy videót,de ugyanazok.


Én azért ha kirándulunk vagy van valami vicces fotó,videó én felrakom. Kb heti szinten. Hiszen az alom csoport arról szól,hogy megosszuk szerintem a kutyáinkról a képeket,főleg,hogy tesókról van szó.


Csopiban kb csak az én bejegyzéseim vannak.


Mikor kértem,hogy kíváncsi lennék az alomtesókra tegyenek fel fotókat,senki nem írt oda,nem rakott fel képet.


Furának tartom. Mobillal is lehet fotózni legalább csak annyit,hogy leül a kutya a kertbe vagy játszik egy labdával. Idén lesznek 2 évesek. És 3 tesóról abszolút egy fotót sem láttunk soha. Pedig a gazdik benne vannak a csoportban.


Van egy kutyás barátnőm, mivel én szoktam neki fotózni ő kennel csopijában is benne vagyok. Érdekes mód oda napi szinten pakolgatják fel a fotókat a gazdik a kutyáikról. Olyan jó látni,mindent megosztanak.

Gazdik között vannak idősebb,fialatabb,külföldi gazdik is akik raknak fel.


Tudom valaki nem a fbon tölti a fél idejét. Én sem.Dolgozok, végzem a teendőimet. De arra van időm,hogy ha a kutyámmal vagyok,kattintsak párat.

Csak kicsit rosszul érzem magamat,hogy heti szinten megosztok fotókat,videókat. Míg mások soha egy fotót sem.


Tenyésztő nagyon örül a fotóknak.Ez az amiért is töltöm fel.


2021. máj. 16. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert van jobb dolguk is mint ezzel foglalkozni.
2021. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ahol a kutya családtag, csak csinálnak róla időnként fotókat.

Valakinek 1 éve nem sikerült 1 fotót sem készítenie? Érdekes.


Mint írtam én sem a fbon élem az életemet,csak szeretnék a tesókról fotókat látni,legalább néha.

2021. máj. 16. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Milyen fajta kutyákról van szó és hányan vannak a tesók?
2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem sem erdekelne mas kutyaja, es en sem toltok fel kepet napi/heti szinten az enyemrol. Ugyan nem tenyesztotol van a kutyam, hanem orokbefogadtam, de szerintem ez akkoris igy lenne.

Masok vagyunk, de nekem ez sok lenne, van jobb dolgom ennel.

Kirandulni kep es video nelkul is lehet.

2021. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6an vannak testvérek
2021. máj. 16. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát é kiskorában saját részemre is csak havonta fotóztam, hogy hogyan nő.
2021. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Engem meg érdekelne a kutyám testvéreivel mi a helyzet :)


Mellesleg a gazdik mindig belájkolják az én kutyám fotóját a csoportban,tehát fent vannak,nézik a csoportot.

2021. máj. 16. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teged erdekel, oket meg nem, ennyi, fogadd el.

1-2 like nem jelent semmit, lehet akar szanalombol is :D

2021. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit kérdezel/írtok. Nekem konkrétan tele van a telefonom a kutyám képeivel videóival, már tárhelyet kell szereznem (tényleg nem tudtok valami megbízható felhő alapút?).:) Én mondjuk nem vagyok nem is voltam sose közösségi oldalon, de úgy örülök, ha nagy ritkán kap a tenyésztő tesó fotót és akkor küld. Össze lehet hasonlítani meg stb. De a többiektől sokkal ritkábban kap és sokkal kevesebbet mint amit küldök. Pedig még így is bőven szelektálok és nem hetente, hanem több havonta, de akkor is fura szerintem is.
2021. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!