Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomorú kutyust hogyan lehet...

Szomorú kutyust hogyan lehet felvidítani?

Figyelt kérdés

Tesómék rám bízták a kutyusukat két napra. Közben úgy néz ki, hogy Covidosok lettek, így már nem tudnak érte jönni, én sajnos elvinni nem tudom, illetve nem is biztos, hogy jó, ha most velük van a kutyus, nem sok energiájuk lenne rá betegen. Én itthon vagyok egész nap, bent van velem a kutyus, kijárunk az udvarra, játszunk, stb, de gyakran nagyon kedvtelen. Fekszik az előszobában és nézi szomorú szemekkel az ajtót, ilyenkor játszani sincs kedve. Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen rossz kedvű? Egyébként ha tesómék itt vannak vele, akkor le sem lehet lőni, nincs olyan, hogy nincs kedve a játékhoz.

kb 1.5 éves kis testű kutya


2021. ápr. 28. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a gazdája. Próbáld meg úgy hogy beszélsz tesóddal, kamerában vagy valami, a kutya felismeri a hangját, szerinte boldogabb lesz tőle.. :)
2021. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
szerintem*
2021. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
showder klubbot szoktam vele nézetni, mindig vidám lesz tőle
2021. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Magányos, simogasd, legyél ott vele.
2021. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!