Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon lehangolt és rossz...

Nagyon lehangolt és rossz kedvű vagyok. Felvidítanátok?

Figyelt kérdés

Immár 2 és fél hónapja tart a rajongásom egy színész iránt, egész egyszerűen nem tudom leállítani magam. Úgy érzem, hogy muszáj megnéznem az összes filmjét és a vele készült interjúkat.

Nagyon szeretem őt, bármilyen nyálasan is hangzik, de úgy érzem, hogy ő az akivel szívesen leélném az életemet. Tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy álom marad és még az is szinte 100% hogy nem találkozom vele, de mégis állandóan rá gondolok. Most tuti azt mondjátok, hogy ez csak egy fellángolás, majd kinövöm (kitudja lehet, hogy így is lesz) de most nagyon elkeseredett vagyok és állandóan csak sírok.

Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel, néha azt kívánom, hogy bárcsak soha nem is láttam volna egy filmjét sem. Akkor minden könnyebb lenne.

Azt hittem, hogy már kinőttem ebből, de úgy tűnik mégsem. :/

Ha valaki lenne olyan kedves, hogy megosztaná velem a tapasztalatait, ötleteit, hogy miképpen mászhatok ki ebből, azt nagyon megköszönném!



2014. okt. 26. 20:00
 1/8 anonim válasza:

Megismersz valaki tutibbat - mint pl. engem - , mint ez a színész.


Egyébként mi a neve?

2014. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14 éves vagy?Világ hatalmas problémáival kell megküzdened 2,5 fél hónapja.
2014. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, ki az illető?
2014. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy mennyiben segít nektek, hogyha elmondom a nevét, de ha mégis érdekel, hát legyen: Norman Reedus :)

Még várom a válaszokat!

2014. okt. 30. 19:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves. Segítsetek... kell lennie valami megoldásnak!
2014. nov. 1. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyszer hasonlóan jártam egy rajzfilmkarakterrel... Tudom, hogy gáz, de komolyan mondom. Nagyon nagyon szerettem, egész nap képeket nézegettem, folyton olvasgattam róla, állandóan a szerepléseit figyeltem, és nagyon kiakasztott, amikor felszedett valakit. Minden bizonnyal, ha tényleg ilyen erős a vonzalmad iránta, ahogy leírtad, úgy fogod érezni, hogy a tiéd más. De nem, mert egy cipőben jártunk, én is sokat ˝szenvedtem˝ miatta. 4 hónap után múlt el. Csak úgy, magától. Szerintem veled sem lesz sokkal másképp.

2014. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! :) Azt kell mondanom, hogy igazad volt. Szinte teljesen elmúlt. Persze még mindig fellelkesülök, ha látok róla egy képet/cikket stb. DE! Már nem kutakodok utána és nem szomorkodom, úgy mint rég :) Még egyszer köszi!
2015. márc. 9. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy rendbe jöttél! ;)

(én vagyok az utolsó)

2015. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!