Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (kutyaszaporítás)

Mit tegyek? (kutyaszaporítás)

Figyelt kérdés

Ez már a sokadik ilyen kérdésem. (előzők törölve)

Még mindig nem bírom feldolgozni. A szüleim egy szaporító kutyájával szaporítják (remélem nem) a (talán az enyém ) kutyám. Nem tudom mit tegyek. És többen is próbálkoztak!!! És persze mindenkinek sikerült... A szüleimet csak a pénz érdekli... Bár nem csodálkoznék ha nem kapnának. Nem fogják fel, hogy mit tesznek a kutyával és velem... Már kezdem utálni magam. Mert nem tudom mit tegyek. Ti mit csinálnátok? :(



2021. ápr. 1. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor tiéd a kutya vagy nem? Ha a tiéd: vidd ivartalanítani. Problem solved.
2021. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Enyém (elvileg) csak a szüleim döntenek...
2021. ápr. 1. 21:54
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Gyerek vagy.
2021. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok. De én tudom, hogy ez így nem jó...
2021. ápr. 1. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Ezért nem kell gyerekként kikönyörögni anyucitól meg apucitól a kutyát.
2021. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem könyörögtem ki, ők is szerették volna. De ez szerintem nem az én hibám...

(nem szeretnék vitát)

2021. ápr. 1. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Fogadd el. Vagy menj el dolgozni diákként és gyűjtsd össze az ivartalanításra valót, aztán vidd el ivartalanítani.
2021. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt sem tudjátok hány éves de külditek diákmelózni.Ráadásul,ha a szülei csinálnak valamit abba neki mint gyereknek nem biztos hogy van beleszólása.Nem minden családban van szava a gyereknek..:D

És amúgy se vihetné csak úgy ivartalanítani akár az ő kutyája akár nem.Ne csináljátok egyik gyereknek se családi botrányt,családi viszályt.Ameddig csak összekülönböznek arról,hogy kiskutyát gyártani kellene-e vagy nem addig oké a dolog,megvan a saját véleménye.

De tenni sokat nem tud ellene,és nem is kell hülyeségekre buzdítani.


Nem tehetsz semmit,ha nincs önálló kereseted azon túl,hogy megpróbálod meggyőzni őket az igazadról.Mivel kiskorú vagy feltételezem az ellátás költsége is a szüleidé,így ők a kutya gazdái,legfeljebb elméletben te kaptad és nagyon maximum elnevezhetted.Az a te kutyád amit te látsz el,az ellátás pedig pénzbe kerül (etetni legalábbis biztos)


Mutass nekik menhelyi kutyákat,fajta mentéseket amik az ilyen felelőtlen gondolkozás miatt kell,hogy létezzenek.Beszélj nekik a tenyésztésről,hogy az nem csak egy pár havonta lekölykező kutyáról szól,a veszélyekről (kölykök halála,betegsége,anya kutya halála vagy megbetegedése,kölykök ellátási költsége..valami csak hat rájuk).

Mint mondtam sok lehetőséged fiatalon nincs.Mentálisan tudsz hatni esetleg.

2021. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon rossz a helyzet esetleg keress fel egy állatvédő szervezetet, ők biztosan tudnak segíteni.
2021. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha rossz a helyzet, hívd ki az állatvédőket, és jelentsd fel a szüleidet!!
2021. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!