Egy 10 hetes allergiás yorki babának melyik a legjobb
táp?
Figyelt kérdés
Sziasztok, bővült a családunk egy kis yorki kislánnyal a tenyésztő a royal canin tápot ajánlotta azt is vettünk neki ilyen egészen apró háromszög alakú. De úgy tűnik nem bírja sajnos :( Esetleg valakinek van tapasztalata milyen tápot lenne érdemes neki venni? Amit ehet ilyen piciként is? Előre is köszönöm
Általában a tenyésztő azt a tápot ajánlja indulóra, amit maga is adott a kölyköknek.
2021. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
2/15 anonim válasza:
Hasmenése van? Mert az neü allergia. Valószínűbb hogy rossz tápot vettetek és a hirtelen váltás megviselte az emésztését.
2021. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
3/15 anonim válasza:
Nem értem a hozzászólásokat, miért ne hívhatná úgy a kis kedvencét, ahogy szeretné?
2021. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
4/15 anonim válasza:
Először azt kell adni, amit a tenyésztőnél evett. Várjatok legalább 1-2 hetet, mert a hirtelen környezet változás okozhat hasmenést vagy épp nem evést.
Azután fokozatosan válthattok tápot, ha szükséges.
2021. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
5/15 anonim válasza:
Mi alapján gondolod hogy allergia okozza? Először is azzal kezd, hogy biztosan allergiás e, aztán az összetevők között kell kutatni. Az én kutyàm pl. a csirkère allergiás, így olyan tàpot kap amiben minimális csirke sincs. De mindenképpen azt javaslom először győződj meg róla, hogy tényleg allergia-e.
2021. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
6/15 anonim válasza:
Szegény kis babuci, jobbulást neki ❤️❤️❤️🐕🐩🐶🐾
2021. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
7/15 anonim válasza:
A tápot a tenyésztővel egyeztetném első körben, ha pedig ott nincs siker, akkor az allergia miatt állatorvossal.
2021. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
8/15 anonim válasza:
Feleslegesen ajánlgatunk neked bármit is. Nem írtad le konkrétan a tüneteket és azt sem, hogy miért gyanakszol allergiàra. Tenyésztővel beszéld meg, meg vidd el dokihoz!
2021. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
9/15 anonim válasza:
Talán ha nem egy névtelen online portálon, hanem orvosnál keresnél segítséget, kapnál tényleges választ is. Így látatlanban nem fogja senki megmondani, hogy a kutya allergiás tüneteit mivel lehetne kezelni vagy egyáltalán mitől jönnek elő.
Ami meg a másik itt felmerült témát illeti, igenis beteges, ha valaki a babájának tekint egy kutyát. A szeretet kimutatása nem az, ha istenítem a kutyámat, hanem mondjuk ott kezdődik a felelős állattartás és az állatszeretet, hogy ha baja van az állatomnak orvoshoz viszem, nem a gyakori kérdések önjelölt állatorvosaitól próbálok tájékozódni.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!