Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én milyen kutyát vegyek akkor...

Én milyen kutyát vegyek akkor magamnak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy venni szeretnék magamnak egy kutyát. Mondjuk tenyésztönél, 200k forintot adnék maximum még egy 2 éven aluli kölyökért. Olyan kutya kéne ami jól tudja őrizni a házat. Eleve harci kutya fajtát akarok. De én nekem megvan a turelmem hozzá és meg tudom fegyelmezni, hogy ne legyen agresszív. Amstaff, Staffordshire terrier és NJ felejtosek mert utálom ezeket a fajtákat meg nekem nem jönnek be. Olyan fajta kéne ami jól sportol is. Pl heti 2-3 alkalommal szoktam kardiozni pl 5-10 km-et futni. Vagy van amikor gondolok egyett és át sétálok valamelyik szomszéd városba 10 km-re. Nekem pl a Cane Corso és a Masstifok kifejezetten tetszenek. Vagy a wolfhybrid is bejön.
2021. jan. 10. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a wolfhybrid mi a fene? A mastiffok szerintem lusták ilyen célra.
2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Farkas-keverék?
2021. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Menj el egy menhelyre tele vannak staffordshire pitbull keverék kutyákkal.
2021. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Vegyél agát.az szeret futni
2021. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy érzem te nem állsz készen egy kutyára
2021. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Haaaacikutyát" akar. Olyan nincs. Hülye gazda van, félrenevelt kutyával. Még egy szavazat arra, hogy nem állsz készen a kutyatartásra.


Házőrzésre pedig riasztót, kamerát és a távfelügyeletet javaslom. Az "óccsóbb".

2021. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

A farkas hibridek nem védik a területüket, általában félősek, bizalmatlanok, de nagyon következetes nevelést igényelnek és napi szinten több 10 km kocogást, olvass utánna.


Mastiffokkal ne fuss, mert gyorsan tönkrevágod az izületeiket, a corso viszont jó lehet erre a célra.

2021. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
A cane corso feje nagyon hasonlit az amstaffra. 😂
2021. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Se a cane corsoval, se egy masztiffal nem fogsz futni, mert nem erre valóak.


Kicsit nőj fel a kutyázáshoz.

2021. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!