Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelházban kutya?

Panelházban kutya?

Figyelt kérdés
A parom szeretne egy kutyat mert imadja oket, persze en is :) de a baj az hogy panelhazban elunk es nem tudom hogy viselne el az egyedulletet mivel en is meg a parom is reggeltol estig dolgozunk, egyik heten 2 masik heten 5 napot es nem tudom hogy viselne az egyedulletet. Jol esne par tanacs , koszonom :)

2021. jan. 5. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Sokan gyereket is tartanak ott.
2021. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ugy hogy mind a ket szulo dolgozik ? egyedul ? meg nem hallottam ilyet
2021. jan. 6. 00:04
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Sokan kicsapjak a kertbe es 0-24-ben 1x 1 percre neznek ra etetes miatt.

Ehhez kepest te sokkal jobb vagy!!!

A vasarolt kutyak egy resze elonevelt,h csendben legyen mindig es otthon is. Enyemet se veszik eszre,ha nem latjak.

Meg igazabol mas kutyaja meg egesz nap ugat. Nem lenne egyedul kb.

2021. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Miaz a panelház
2021. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem a panel a baj, hanem az, hogy 11-12 orat nem kene egyedul lennie egy nap. Vagy mit jelent nalatok a reggeltol-estig melo?
2021. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha reggeltől estig melóztok, minek az állat? Hidd el, a fárasztó meló után, másnap hajnalban kelve, nem akkora buli egy hasmenős kutya 5X levitele, éjszaka, a -24 fokban, ónos esőben.
2021. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg, kutya oviban nem gondolkodtok? Főleg, akkor amikor heti 5 napot dolgoztok. A másik héten meg veletek lenne otthon.
2021. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os en is pont ezeket az erveket hoztam fel a paromnak :) ugyhogy szerintunk felejtos. Nem banjuk ha nem lesz , csak felmerult az otlet.
2021. jan. 6. 00:14
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Mint mindenben, itt is a penz a megoldas. Ha belefer a csaladi keretbe, akkor lehet vinni a kutyat 'kutya-napkozibe', akkor munka elott leadod a kutyat aki egesz nap jo tarsasagban van es klasszul elfarad estere, vagy egy masik lehetoseg, hogy hetkoznap napkozben kutyasetaltatot foglalkoztattok, ok altalaban reggel a kutyaert mennek, napkozben elviszik az allatokat valami parkba setalni es este a megbeszelt idoben visszaviszik a kutyat.

Ilyen jellegu megoldasok leteznek ... minden csak az anyagiakon mulik.

2021. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Hány órát vagytok távol? A menhelyek örökbefogadási szerződésében 12 óra van meghatározva, amennyi időre max egyedül hagyható a kutya. Létezik kutyanapközi is szükség esetén.

Nekem panelban van 9kg-os mentett keverékem, munka mellett, nincs vele gond, amikor nem vagyok itthon, alszik, amikor itthon vagyok, akkor foglalkozok vele, hétvégén ha nincs akadálya, akkor megyünk túrázni. Az emeleten rajta kívül 3 hasonló méretű kutya van ugyanígy dolgozó embereknek. Ezen kívül a többi emeleten is vannak kutyák, itt nyugisak, le vannak fárasztva, nincs zaj.

2021. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!