Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így is kivihetem az utcára?

Így is kivihetem az utcára?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, de nincs még meg az összes oltása.

Kézben kivihetem az utcára? Vagy így sem szabad?



2021. jan. 4. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Na ugyan miért ne szabadna????????
2021. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha a veszettség elleni megvan akkor szerintem viheted.
2021. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Pontosan melyik oltása hiányzik?

Én a kiskutyám úgy vittem ki hogy a veszettség előtti utolsó kölyökkori oltása még nem volt meg, de le kellett vinnem a szobatisztaság végett. Kerültük a többi kutyát, olyan helyen sétáltunk ahol nem jártak kutyák gyakran. Nem lett semmi baja

2021. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Simán leviheted, viszont nagyon vigyázz arra, hogy semmit ne nyaljon meg, és ne érjen kutyák közelébe. Én már sétálni tanítottam a kutyámat, mikor még hiányzott 1 vagy 2 oltása, de mindig tiszta helyre vittem. A lényeg, hogy ezekben az időszakokban nagyon figyelni kell rá, óvni. Az oltások után már viheted szinte bármerre. Hamar el kell kezdeni a sétát és a szobatisztaságra való nevelést.
2021. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kézben viszem, pont a baj elkerülése érdekében :) itt lakik az állatorvosunk kb 15 perc sétára. Legközelebb akkor kézben viszem ki, nem autóban. Azt nem viseli jól, nem akarom, hogy rosszul legyen megint.


Az oltásai februárra lesznek meg, addig úgysem viszem pórázon. Csak már így is nagyon nehéz :D

Köszi a válaszokat

2021. jan. 4. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem viheted. Otthon kell WC-ztetni a szobába
2021. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem amiatt vinném. Kertes házban lakunk.

Leírtam, hogy miért.

2021. jan. 4. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Autot csak meg kell szoknia ... kesobb gondolom fogtok kirandulni jarni, tehat szoknia kell az autokazast is.
2021. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idös? Hàny oltàsa van meg?
2021. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!