Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a fülével?

Mi lehet a fülével?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap reggel setalni voltam a cocker spaniel kutyusommal, amikor hirtelen elkezdte razni a fejet es a fule erintesere sirt. Nyaron mar volt toklasza, de most eleg meglepo lenne, hiszen minden be volt meg reggel fagyva, es amugyis nyaron szokott az lenni. Fulgyulladasra is gondoltam, de nem piros a fule egyaltalan. Az allatorvost egyelore nem erem el. Mi lehet a baja szerintetek? Nyilvan a doki tud majd biztosat mondani, de jo lenne tudni, hogy tortent e mar valakivel hasonlo:(

Kellemes unnepeket!



2020. dec. 27. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet hogy megcsípte valami?
2020. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt! Telen elofordulhatnak csipos rovarok? Otletem sincs mi lehet, toklasz csak nincs ilyenkor.
2020. dec. 27. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én láttam már méhet :) de egyébként lehet hogy valami tüske vagy hasonló állt bele
2020. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2020. dec. 27. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak sima fülgyulladás. Hosszú fülű kutyàk hajlamosabbak,mi sajnos évente legalább egyszer így járunk a hosszúszőrű tacsinkkal. Neki is ezek a tünetei. Vidd el dokihoz,belenéz neki, ha kell,ad fülcseppet.
2020. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is gondoltam a gyulladasra, de hirtelen jelentkezett a fejrazas es a fajdalom, valamint a fule sem piros, ha jol latom.
2020. dec. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!