Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a sarplaninai juhász...

Mi lehet a sarplaninai juhász kutyám baja?

Figyelt kérdés
Most vettem észre h két lábánál ritkább a szőre és vöröses meg a hasán is. Nem mertem jobban megnézni mert féltem, hogy oda kap majd. Hétvégén nincs doki itt a környéken. Félek h hétfőre rosszabbul lesz
2020. dec. 5. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Két lábánál hol pontosan? Combtőben, csánkjánál?
2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha konyokenel ritkabb, akkor az a konyoklestol van ... a hasa bepálhatott ha nem szoktad megtorolni esos seta utan.


En ezt hasznalom ilyen problemakra: Alphaderm plus


[link]

2020. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A MANCSANÁLés nyalogatja
2020. dec. 5. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy atka, vagy valamilyen más ektoparazita. Vagy séta közben növényzetből mehetett bele valami. Azért nyalogatja mert viszket neki, mindenképpen meg kell mutatni állatorvosnak.
2020. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Játsszál vele, kínálj neki valami jutalomfalatot, akkor jobban szemügyre tudod venni a problémás testrészt. Így látatlanból senki sem tudja megmondani mi lehet a baja.
2020. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Allergia, bőrgyulladás, akármi lehet. Hétfőn doki!
2020. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet tudni hogy mit mondott az állatorvos?
2020. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!